بورس شیرآلات خیابان دولت آباد

اگر قصد خرید کردن از بورس شیرآلات خیابان دولت آباد در شهرستان ری را دارید، یا در منطقه ری برای خرید به دنبال جایی می‌گردید که بتوانید انواع شیرآلات بهداشتی را با تنوع و قیمت مناسب ببینید و بخرید، با تیم محتوای تهران دوش تا انتهای این مقاله همراه باشید.

اگر قرار باشد برای تهیه شیرآلات حمام، توالت یا آشپزخانه با برندهای مختلف و طرح‌های متنوع راه بیفتید از این سر تا آن سر شهر را آن هم با این همه ترافیک و شلوغی بچرخید تا مدل دلخواه و مورد پسند خود را پیدا کنید، این کار برای شما سخت و مشکل‌ساز می‌شود.

بنابراین بهتر است با چند مرکز مهم و جامع بورس شیرآلات آشنا شوید. تا هم از سرگردان شدن برای خرید شیرآلات خلاص شوید. هم اینکه با حضور در این مراکز می‌توانید به راحتی متریال‌ها و اجناس گوناگون، با تنوع بالا، طرح‌ها و نقشه‌های متنوع و در نهایت از برندهای صاحب نام خریداری کنید.

در مقالات قبل شما را با ۳ مرکز مهم خرید شیرآلات در تهران، بورس شادآباد، بنی هاشم، شیراز و زمزم آشنا کردیم که از طریق لینک‌های زیر می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید.

۳ مرکز خرید شیرآلات بهداشتی در تهران

مرکز خرید شیرآلات بهداشتی شادآباد در تهران

بورس شیرآلات خیابان بنی هاشم

بورس شیرآلات خیابان شیراز

بورس شیرآلات خیابان زمزم

در این مقاله نیز شما را با بورس شیرآلات خیابان دولت آباد یکی از بورس‌های شیرآلات و متریال‌های ساختمانی در شهرستان ری آشنا می‌کنیم.

 

بورس شیرآلات خیابان دولت آباد

بورس شیرآلات خیابان دولت آباد در جنوب شرقی تهران واقع شده است و به منطقه شهر ری خدمات ارائه می‌دهد. از لحاظ دسترسی به این خیابان می‌توان گفت این بازار واقع شده در شهر ری، منطقه دولت آباد، خیابان غیوری؛ که البته این خیابان معروف است به جاده سوم شهر ری.

اگر در شهرستان ری به دنبال بورس و مرکز تجاری جهت خرید شیرآلات بهداشتی، سنگ روشویی، کاشی و سرامیک و دیگر محصولات و خدمات ساختمانی هستید، یکی از این مراکز بازار لوازم ساختمانی خیابان دولت آباد است.

حدود 30 فروشگاه در این خیابان در حال فعالیت هستند و عمده محصولاتی که در آن به فروش می‌رسد انواع کاشی و سرامیک، شیرآلات، هود، سینک، گاز، چینی‌آلات بهداشتی، کاغذ دیواری و … است.

در بازار ساختمانی خیابان دولت آباد شما می‌توانید، تنوع زیادی از اجناس را در طراحی، کیفیت و قیمت مشاهده کنید. در این خیابان از شیرآلات لوکس، درجه یک و گران گرفته تا شیرآلات ارزان قیمت را مشاهده خواهید دید.

نمایندگان شرکت‌های مختلف ایرانی در این خیابان حضور داشته و فروشگاه و نمایندگی رسمی برای عرضه محصولات خود دارند.

در این خیابان هم مشتری مصرف کننده خانگی و هم پیمانکار می‌تواند خرید کند. کاسب‌هایی که در این خیابان فعالیت می‌کنند. از لحاظ دیزاین فروشگاه‌ها عمدتا متوسط و رو به پایین هستند، اما فروشگاه‌هایی بزرگ و با دکور خوب هم در این بازار دیده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *