بورس شیرآلات خیابان زمزم

اگر قصد خرید کردن از بورس شیرآلات خیابان زمزم در تهران را دارید، یا در تهران برای خرید به دنبال جایی می‌گردید که بتوانید انواع شیرآلات بهداشتی و لوازم ساختمانی را به صورت متنوع و با قیمت مناسب یک جا ببینید، با تیم محتوای تهران دوش تا انتهای این مقاله همراه باشید.

وقتی در شهر بزرگی مثل تهران قصد خرید شیرآلات بهداشتی را دارید، بورس شیرآلات بهداشتی این شهر را در کجا می‌توانید پیدا کنید؟

اگر قرار باشد برای تهیه شیرآلات حمام، توالت یا آشپزخانه، کاشی و سرامیک و یا سایر لوازم ساختمانی با برندهای مختلف و طرح‌های متنوع راه بیفتید از این سر تهران تا آن سر تهران را آن هم با این همه ترافیک و شلوغی بچرخید تا مدل دلخواه و مورد پسند خود را پیدا کنید؛ یا اگر قصد دارید از شهرستان برای خرید انواع شیرآلات بهداشتی ساختمانی به تهران بیایید، این کار برای شما سخت و مشکل‌ساز می‌شود.

بنابراین بهتر است با چند مرکز مهم و جامع بورس شیرآلات در تهران آشنا شوید. تا هم از سرگردان شدن در این شهر بزرگ خلاص شوید. هم اینکه با حضور در این مراکز می‌توانید به راحتی متریال‌ها و اجناس گوناگون، با تنوع بالا، طرح‌ها و نقشه‌های متنوع و در نهایت از برندهای صاحب نام خریداری کنید.

در مقالات قبل شما را با ۳ مرکز مهم خرید شیرآلات در تهران و بورس شادآباد، بنی هاشم و شیراز آشنا کردیم که از طریق لینک‌های زیر می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید.

۳ مرکز خرید شیرآلات بهداشتی در تهران

مرکز خرید شیرآلات بهداشتی شادآباد در تهران

بورس شیرآلات خیابان بنی هاشم

بورس شیرآلات خیابان شیراز

در این مقاله نیز شما را با بورس شیرآلات خیابان زمزم یکی دیگر از بورس‌های مهم شیرآلات و متریال‌های ساختمانی در تهران به طور جداگانه آشنا می‌کنیم.

 

بورس شیرآلات خیابان زمزم

اگر در تهران به دنبال بورس و مرکز تجاری جهت خرید کاشی و سرامیک، شیرآلات ساختمانی و دیگر محصولات ساختمانی هستید، یکی دیگر از خیابان‌های مهم در شهر تهران با هدف تأمین مصالح ساختمانی و بهداشتی، خیابان زمزم است.

این خیابان را در اصل به عنوان بازار کاشی و سرامیک در تهران می‌شناسند، اما شیرآلات و سایر مصالح ساختمانی و بهداشتی نیز در این بازار عرضه می‌شود.

از لحاظ دسترسی بورس شیرآلات خیابان زمزم در جنوب غربی تهران، انتهای بزرگراه نواب، خیابان غلامرضایی واقع شده که نام قبلی خیابان غلامرضایی زمزم بوده و این منطقه به زمزم معروف است.

بورس شیرآلات خیابان زمزم جزو منطقه ۱۷ تهران است و به جنوب و جنوب غربی تهران از لحاظ کالای ساختمانی خدمات ارائه می‌دهد.

در این خیابان به طور عمده کاشی و سرامیک عرضه می‌شود. اما به میزان کمتر نیز کالاهایی مانند شیرآلات بهداشتی، هود، سینک، چینی‌آلات بهداشتی و محصولاتی از این قبیل موجود است.

چیزی بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ واحد فروشگاهی در این خیابان فعال هستند. بیشتر کالاهایی که در این خیابان عرضه می‌شود، از نظر قیمتی بسیار ارزان تا متوسط هستند. همچنین حدود ۱۰ درصد نیز کالای لوکس در این خیابان به فروش می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *