حمایت برند تهران دوش از اسرا جلیلیان

اسرا جلیلیان دختر هنرمند و بازیگر نوجوان کرمانشاهی است که تنها ده سال سن دارد. این دختر هنرمند با گل فروشی در عصر جدید اجرای خودش را آغاز کرده و با زنگ طلایی آریا عظیمی نژاد به طور مستقیم به مرحله نیم نهایی عصر جدید در فصل دوم راه یافت.

مرحله نیمه نهایی برنامه استعدادیابی عصر جدید از ۱۱ بهمن آغاز شد و اسرا جلیلیان که با قصه‌ای خاص، استعداد بازیگری‌اش را نشان داده، سومین اجرای شب دوم مرحله نیمه نهایی عصر جدید احسان علیخانی بود.

«اسرا جلیلیان» با اجرای فوق‌العاده‌اش در برنامه عصر جدید اشک همه را در آورد. او شب گذشته یک بار دیگر با اجرای زیبا و احساسیش خوش درخشید و در قالب یک تئاتر و نمایش یک نفره اجرای خوبی بر جای گذاشت. اسرا جلیلیان این بار در نمایش خود به موضوع طلاق پرداخت.

استعداد اسرا جلیلیان در بازیگری مورد توجه داوران عصر جدید قرار گرفت. داوران از اجرای این دختر شیرین و دوست داشتنی تعریف کردند و این اجرا با 4 رای سفید به فینال این مرحله از مسابقه راه یافت.

شیرآلات بهداشتی تهران دوش حامی اسرا جلیلیان، این دختر کرد کرمانشاهی در مرحله نیمه نهایی مسابقه بزرگ “عصر جدید” است.

با احترام، از همه شما مردم فهیم و هنر دوست ایران زمین دعوت می‌گردد، با نگاه پر مهرتان از اجرای هنرمندانه “اسرا جلیلیان” دختر افتخار آفرین کرمانشاهی در مرحله نیمه نهایی مسابقه بزرگ عصر جدید حمایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *