نمایندگی شیرآلات تهران دوش در اسلام‌آباد غرب

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در اسلام‌آباد غرب

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در اسلام‌آباد غرب هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در اسلام‌آباد غرب دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان اسلام‌آباد غرب در یک نگاه کوتاه

شهرستان اسلام‌آباد غرب یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه در غرب ایران است و مرکز آن شهر اسلام‌آباد غرب می‌باشد. این شهرستان در جنوب استان قرار گرفته است و در قدیم به نام‌های هارون آباد و شاه آباد غرب مشهور بوده و دومین شهرستان بزرگ استان می‌باشد.

اسلام آباد غرب از شهرهای تاریخی استان کرمانشاه و معروف به پایتخت جنگل‌های بلوط ایران است. قدمت این شهر به ۶ تا ۷ هزار سال پیش برمی‌گردد. شهرستان اسلام آباد غرب بعد از شهرستان کرمانشاه هم از نظر جمعیت و هم از نظر وسعت دومین شهرستان بزرگ استان کرمانشاه می‌باشد.

شهرستان اسلام‌آباد غرب با وسعت ۲۱۲۵ کیلومتر مربع، معادل ۵/۸ درصد از مساحت استان را دارا می‌باشد. این شهرستان از شمال به شهرستان پاوه و جوانرود و از شرق به کرمانشاه از غرب به شهرستان دالاهو و گیلان‌غرب و از جنوب به استان ایلام منتهی می‌شود.

شهرستان اسلام‌آباد غرب از نظر تقسیمات کشوری دارای ۲ بخش (مرکزی و حمیل) و ۲ مرکز شهری (اسلام آباد و حمیل) و تعداد ۷ دهستان ۲۰۰ روستا (172 روستا دارای سکنه و ۲۸  روستا خالی از سکنه) می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان اسلام‌آباد غرب ۱۴۰۸۷۶ نفر بوده که تعداد ۹۰۵۵۹ نفر آن جمعیت شهر اسلام‌آباد غرب را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت ۷۱۳۶۹ نفر مرد و ۶۹۵۰۷ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، ۴۰۹۱۱ می‌باشد.

این شهر به علت داشتن آب و هوای معتدل و خاک حاصل‌خیز یکی از پرثمرترین مراکز کشاورزی و فرهنگی غرب کشور محسوب می‌شود. شهر اسلام آباد غرب نقطه اتصال چهار استان کرمانشاه، ایلام، لرستان و خوزستان است.

همچنین این شهر بر سر راه اصلی مرکز ایران، مرز عراق و مسیر ارتباطی کرمانشاه-قصر شیرین-خسروی (در کنار مرز) قرار دارد که باعث بخشیدن اهمیتی ویژه به آن شده است. ضمن اینکه نقطه اتصال دو قطب مهم صنعتی شمال و جنوب یعنی استان خوزستان و آذر بایجان غربی است.

شهرستان اسلام آباد غرب از وضع اقتصادی نسبتاً خوبی برخوردار بوده و پایه‌های اقتصادی آن بر کشاورزی، باغ داری، پرورش دام و طیور استوار بوده. صنایع فلزی کرند غرب که در فاصله ۳۰ کیلومتری این شهرستان است دارای اهمیت فراوان است.

علاوه بر این‌ها اسلام‌آباد غرب به علت داشتن قدمت دیرینه و آثار باستانی فراوان و قرار گرفتن در مسیر ارتباطی با کشور عراق هر ساله پذیرای گردشگران و زائران ایرانی است که به عراق سفر می‌کنند و به همین دلیل دارای ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر است.

شهرستان اسلام آباد غرب به علت رونق کسب و کار، گردشگر پذیری، جمعیت زیاد و علاوه بر اینها دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده‌های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا بسیار خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان اسلام‌آباد غرب را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

درخواست نمایندگی شیرآلات 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان کرمانشاه نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اسلام‌آباد غرب، پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصر شیرین، کرمانشاه، کنگاور، گیلان غرب، هرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *