نمایندگی شیرآلات تهران دوش در بندر ترکمن

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در بندر ترکمن

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در بندر ترکمن هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در بندر ترکمن دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان بندر ترکمن در یک نگاه کوتاه

بندر ترکمن در غرب جلگه وسیع گرگان و در سواحل شرقی دریای خزر و خلیج گرگان قرار دارد. شهرستان بندرترکمن که نام قدیمی آن بندرشاه است، در سال 1307 هجری شمسی در زمان رضا شاه پهلوی در قسمت جنوب شرقی دریای خزر بنا شد. این شهر در انتهای راه آهن جنوب به شمال احداث شد و یکی از دلایل ساخت این شهر ایجاد و راه اندازی شیلات در شبه جزیره میانکاله بود.

همچنین بندر ترکمن جزو نخستین شهرهای ایران است که راه‌آهن به آن کشیده شد.این شهرستان دارای مساحتی در حدود 295 كیلومتر مربع است و در بخش شمال غربی استان که از شمال به کشور ترکمنستان ، از جنوب به شهرستان کردکوی ، از جنوب غربی به بندرگز، از شرق به شهرستان آق قلا و از غرب به دریای خزر و خلیج گرگان و شبه جزیره میانکاله محدود می شود. بندر ترکمن از دو بخش مرکزی و سیجوال و یک شهر بندرترکمن و چهار دهستان و 24 آبادی تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان بندر ترکمن 79978 نفر بوده که تعداد ۵۳۷۹۰ نفر آن جمعیت شهر بندر ترکمن را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 40231 نفر مرد و 39747 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 21315 می باشد.

شهرستان بندر ترکمن با وجود جاذبه های طبیعی مانند دریا و صنایع دستی غنی تركمن و حمل و نقل آسان با وجود راه آهن، یكی از مهمترین مراكز گردشگری استان گلستان محسوب می گردد. به علت گردشگر پذیر بودن، این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان بندر ترکمن را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *