نمایندگی شیرآلات تهران دوش در بهارستان

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در بهارستان

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در بهارستان هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در بهارستان دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان بهارستان در یک نگاه کوتاه

بهارستان شهرستان جدیدی در استان تهران است که با ترکیب بخش‌های گلستان و بوستان که قبل از آن جزو شهرستان رباط کریم بوده اند، بوجود آمده. شهرستان بهارستان در 26 اسفند 1389 به طور رسمی تأسیس شد. شهرستان بهارستان در جنوب غربی استان تهران با وسعتی کمتر از 100 کیلومتر مربع، از شمال به شهرستان شهریار، از غرب و جنوب غربی به شهرستان رباط کریم و از شرق به شهرستان بهارستان محدود می شود.

این شهرستان دارای 2 بخش (بوستان، گلستان)، 3 شهر (گلستان، نسیم شهر و صالحیه) و 4 دهستان و 6 روستا است. شهرستان بهارستان همچنین دارای تعدادی شهرک به نام‌های شهرک گلستان، شهرک سبزدشت، قلعه میرقلعه میر بهارستان، باغ مهندس، الهیه، سلطان آباد، حصارک بالا، حصارک پایین، کلمه، محله امام خمینی (ره) ، احمدآباد جانسپار می باشد.

بهارستان از لحاظ تراکم جمعیتی در کل کشور رتبه اول را دارد. بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان بهارستان 536329 نفر بوده است. از این میزان جمعیت 277160 نفر مرد و 259169 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 156791 می باشد.

بهارستان با وجود شهرک ها و واحدهای صنعتی، یک شهرستان تازه تاسیس رو به رشد است. که این مسئله باعث جذب مهاجران جویای کار و اسکان آن‌ها در این منطقه و دلیلی بر افزایش تراکم جمعیتی و ساختمانی در این شهرستان شده است. جمعیت بالا و رو به رشد این شهرستان و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان بهارستان را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا، تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *