نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آبادان

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آبادان

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آبادان هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در آبادان دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان آبادان در یک نگاه کوتاه

شهرستان آبادان یکی از معروف‌ترین شهرستان‌ها در جنوب غربی ایران است. این شهرستان با شهرستان‌های خرمشهر، شادگان و ماهشهر هم مرز است و جنوب این شهرستان را خلیج فارس در بر می‌گیرد.

مرکز این شهرستان نیز شهر آبادان بوده و اکثر جمعیت آبادان را قوم بومی آبادان، عرب‌ها و نوشهری‌ها، لرها و عشایر مختلف تشکیل می‌دهند. این شهر از شهرهای پر جمعیت استان نفت خیز خوزستان است.

شهرستان آبادان حدود ۱/۲۰۶۳ کیلومتر مربع، از مساحت استان را دارا می‌باشد. شهر آبادان از جانب شمال به شهرستان‌های شادگان و خرمشهر از شرق به بندر ماهشهر و رودخانه بهمنشیر، از جنوب به خلیج فارس و از غرب به مرز ایران و عراق و اروند محدود است.

شهرستان آبادان از نظر تقسیمات کشوری دارای دو بخش (مرکزی و اروندکنار) و ۳ شهر (آبادان، اروندکنار و چوئبده) به همراه ۶ دهستان و ۸۱ آبادی تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان آبادان ۱۴۰۸۷۶ نفر بوده که تعداد ۹۰۵۵۹ نفر آن جمعیت شهر آبادان را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت ۷۱۳۶۹ نفر مرد و ۶۹۵۰۷ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، ۴۰۹۱۱ می‌باشد.

شهرستان آبادان پرآب‌ترین شهر استان خوزستان به حساب می‌آید چرا که دو رودخانه اروند و بهمنشیر در آن جریان دارند و با وجود پالایشگاه نفت، کارخانه پتروشیمی و با دسترسی آن به آب‌های آزاد جایگاه مهمی در اقتصاد کشور به خود اختصاص داده است.

این شهر با بهره‌گیری از فرودگاه بین‌المللی، ایستگاه فرستنده رادیو، و تلویزیون با برنامه‌های برون مرزی، و دانشکده نفت، سال‌ها پیش از جنگ ایران و عراق، از مهمترین، زیباترین، و خاطره انگیزترین شهرهای ایران به شمار می‌رفت.

آبادان به دلیل داشتن پالایشگاه نفت و پتروشیمی راهبردی بودن و هم‌مرزی با کشور عراق، از زمان جنگ جهانی دوم یکی از مهم‌ترین شهرهای خاورمیانه و ایران بوده است.

شهرستان آبادان به علت رونق کسب و کار، گردشگر پذیری، جمعیت زیاد و علاوه بر این‌ها دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده‌های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا بسیار خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات‌ دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان آبادان را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *