نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آزادشهر

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آزادشهر

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آزادشهر هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در آزادشهر دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان آزادشهر در یک نگاه کوتاه

شهرستان آزادشهر با قدمت بسیار طولانی ابتدا به عنوان قره تکن و سپس بنام شاه پسند و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ بنام  “آزادشهر” تغییر یافت. با توجه به موقعیت ارتباطی، اقتصادی، این شهرستان مرز اتصال به استان خراسان، سمنان، جاده بین المللی و ترانزیتی به کشور ترکمنستان و… است. همچنین شهرستان آزادشهر شهری است، که اکثر مسافران امام رضا (ع) از این شهرستان عبور می‌کنند. 

مساحت این شهرستان در حدود ۷۴/۸۷۲ كیلومترمربع است و از غرب به شهرستان رامیان و مرکز استان گرگان متصل است. همچنین آزادشهر از شمال به شهرستان گنبد کاووس و ازسمت شرق به شهرستان مینودشت و از جنوب به شهرستان شاهرود و استان سمنان متصل می شود. این شهرستان داراى دو بخش (مرکزى و چشمه ‌ساران)، ۳ شهر (نگین شهر، آزادشهر و نوده خاندوز)،۴  دهستان و ۶۰ آبادی می باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان آزادشهر ۹۶۸۰۳ نفر بوده که تعداد ۴۳۷۶۰ نفر آن جمعیت شهر آزادشهر را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ۴۸۳۸۴ نفر مرد و ۴۸۴۱۹ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۲۸۹۶۵ می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان آزادشهر را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *