نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آستانه اشرفیه

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آستانه اشرفیه

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آستانه اشرفیه هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در آستانه اشرفیه دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان آستانه اشرفیه در یک نگاه کوتاه

شهرستان آستانه اشرفیه یکی از شهرستان‌های ساحلی استان گیلان به مرکزیت شهر آستانه اشرفیه می ­باشد. شهرستان آستانه اشرفیه در قدیم «کوچان» نام داشته‌ که پس از به خاک سپردن سیدجلال‌الدین اشرف (ع) در آنجا، به تدریج نام کوچان فراموش شد و نام آستانه اشرفیه متداول شد. شهر آستانه به عنوان پایتخت و مرکز مذهبی سرزمین آستانه اشرفیه نیز شناخته شده است.

آستانه اشرفیه با مساحت 423 کیلومتر از شمال به دریای خزر، از غرب به شهرستان رشت، از شرق و جنوب به شهرستان لاهیجان محدود شده ‌است. این شهرستان شامل 2 شهر آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر، 2 بخش، ۶ دهستان و ۹۸ آبادی می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان آستانه اشرفیه 108130 نفر بوده که تعداد 44941 نفر آن جمعیت شهر آستانه اشرفیه را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 54367 نفر مرد و 53763 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 38824 می باشد. در ضمن ۵۸۹۶۳ از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۴۹۱۶۷ نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

بادام زمینی، ابریشم، برنج، چای و حبوبات از مهم‌ترین محصولات آستانه هستند که سه محصول بادام، ابریشم و برنج آستانه از شهرت جهانی برخوردار است. ۹۰ درصد بادام زمینی کشور در آستانه اشرفیه تولید می‌شود.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان آستانه اشرفیه را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *