نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آغاجاری

ست روما طلایی مات

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آغاجاری

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در آغاجاری هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در آغاجاری دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان آغاجاری در یک نگاه کوتاه

شهرستان آغاجاری از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. آغاجاری از مناطق نفت‌خیز ایران می‌باشد و اکثر مردم این منطقه مهاجرینی هستند که قبل از سال ۱۳۱۷ در پی کشف نفت و در طلب کار، به این منطقه مهاجرت کرده و ماندگار شده‌اند.

آغاجاری با دارا بودن میدان نفتی آغاجاری بالغ بر ۲۸ میلیارد بشکه نفت، یکی از بزرگترین مناطق نفت خیز جهان به حساب می‌آید. این شهرستان با وجود اینکه از مناطق نفت‌خیز است اما از شهرستان‌های محروم ایران می‌باشد و از طوایف بختیاری، ترک و عرب تشکیل شده است.

شهرستان آغاجاری در دامنه‌ی سفلای کوه‌های زاگرس واقع شده است و حدود 24 کیلومتر مربع، از مساحت استان را دارا می‌باشد. آغاجاری در جنوب شرق خوزستان و 140 کیلومتری اهواز، از طرف شرق در 50 کیلومتری بهبهان، از غرب در 17 کیلومتری شهرستان امیدیه، از شمال در 85 کیلومتری رامهرمز و از جنوب به هندیجان محدود می‌شود.

شهرستان آغاجاری از نظر تقسیمات کشوری دارای دو بخش (مرکزی و جولکی) و 2 شهر (آغاجاری، جولکی) به همراه 4 دهستان (آب باران، آغاجاری، سرجولکی) تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان آغاجاری 17654 نفر بوده که تعداد 11912 نفر آن جمعیت شهر آغاجاری را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت 8712 نفر مرد و 8942 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، 4961 می‌باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان آغاجاری را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *