نمایندگی شیرآلات تهران دوش در امیدیه

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در امیدیه

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در امیدیه هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهم‌ترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تأکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در امیدیه دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان امیدیه در یک نگاه کوتاه

شهرستان امیدیه از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غربی ایران بوده و مرکز این شهرستان، شهر امیدیه است. این شهرستان دارای منابع و صنایع بسیاری از جمله نفت و گاز بوده و بیشتر دارای نفت است تا گاز و یکی از شهرهای مهم تولید نفت در استان خوزستان است.

آب و هوای این منطقه گرم بوده و در فصل گرما به عنوان یکی از گرم‌ترین نقاط کشور معروف است. این شهرستان با شهرستان‌های آغاجاری، هندیجان، ماهشهر، رامشیر و رامهرمز هم‌مرز است و فاصله آن تا اهواز – مرکز استان – تقریباً 125 کیلومتر است.

شهرستان امیدیه در بخش انتهایی دامنه‌ی سلسله کوه‌های زاگرس و در جنوب شرقی استان خوزستان واقع شده است و حدود 2309 کیلومتر مربع، از مساحت استان را دارا می‌باشد. این شهر از جنوب غربی به ماهشهر و هندیجان، از شمال و غرب به رامهرمز و اهواز و از مشرق و جنوب شرقی به آغاجاری و بهبهان و استان کهگیلویه و بویر احمد محدود است.

شهرستان امیدیه از نظر تقسیمات کشوری دارای دو بخش (مرکزی و جایزان) و 2 شهر (امیدیه، جایزان) به همراه 3 دهستان (جایزان، آسیاب و چاه سالم) تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان امیدیه 92335 نفر بوده که تعداد 67427 نفر آن جمعیت شهر امیدیه را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت 46761 نفر مرد و 45574 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، 25123 می‌باشد.

در حال حاضر شهرستان امیدیه با داشتن ذخایر عظیم نفت و گاز و تولید روزانه 783000 بشکه نفت و 5/45 میلیون متر مکعب گاز یکی از غنی‌ترین مناطق نفت و گاز ایران و جهان است و با تولید بیش از 20% نفت خام کشور نقش مهمی در حیات اقتصادی مملکت دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان امیدیه را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *