نمایندگی شیرآلات تهران دوش در اندیمشک

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در اندیمشک

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در اندیمشک هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در اندیمشک دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان اندیمشک در یک نگاه کوتاه

شهرستان اَندیمِشک یکی از شهرستان‌های مهم جنوبی ایران در شمالِ غربی استان خوزستان است. مرکز این شهرستان شهر اندیمشک است. اَندیمِشک در ارتفاع ۱۷۶ متری از سطح دریا، در کوه‌پایه زاگرس مرکزی قرار گرفته ‌است.

اکثر ساکنین شهرستان اندیمشک لر هستند و به یکی از شاخه‌های زبان لری صحبت می‌کنند. شهرستان اندیمشک به دو چیز شهرت دارد. یکی سدهای عظیم و نیروگاه‌های تولید انرژی برق‌آبی و دیگری راه‌آهن.

شهرستان اندیمشک با مساحت 3364  کیلومتر مربع، حدود 4/9 درصد از مساحت این استان راشامل می شودوازنظر وسعت یازدهمین شهرستان استان خوزستان می‌باشد. شهرستان اندیمشک از شمال به استان لرستان و غرب به استان ایلام و از جنوب به شهر شوش و از شرق به شهر دزفول محدود می‌شود.

شهرستان اندیمشک از نظر تقسیمات کشوری دارای 2 بخش (مرکزی و الوار گرمسیری) و 5 شهر (اندیمشک، چم گلک، حسینیه، آزادی و بیدروبه) به همراه ۴ دهستان (حسینیه، حومه، قیلاب و مازو) تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان اندیمشک 171412 نفر بوده که تعداد 135116 نفر آن جمعیت شهر اندیمشک را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت 87649 نفر مرد و 83763 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، 48636 می‌باشد.

شهرستان اندیمشک از آن شهرهایی است که هم دیدنی‌های طبیعی و هم جاذبه‌های تاریخی‌ دارد. اندیمشک دارای معدن شن، سنگ و گچ در ایستگاه شهبازان است. راه‌آهن این شهر به عنوان بخشی از راه‌آهن تهران-جنوب از نقاط حساس به‌شمار می‌آید. اندیمشک مرکز کل راه‌آهن ناحیه زاگرس است و در مسیر جاده ترانزیت کشوری قرار دارد.

شهرستان اندیمشک دارای موقعیت استراتژیک ویژه، زمین‌های خوب کشاورزی، معادن نفت، گاز، سیلیس، گچ، ماسه، آهک و سنگ آهن و جاده ترانزیتی آسفالته و خط راه‌آهن سراسری، اندیمشک به تهران_که خوزستان را به مرکز و شمال شرقی ایران پیوند می‌دهد، داشتن سدهای بزرگ مانند سد دز و سد کرخه و سد بالارود دراندیمشک که بر ارزش این شهرستان افزوده‌اند و بخش بزرگی از نیروی برق استان و کشور و نیز آبیاری زمین‌های کشاورزی شمال خوزستان را تأمین می‌کند.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در استان خورستان تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان اندیمشک را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *