نمایندگی شیرآلات تهران دوش در اندیکا

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در اندیکا

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در اندیکا هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهم‌ترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تأکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در اندیکا دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان اندیکا در یک نگاه کوتاه

شهرستان اندیکا یکی از شهرستان‌های بختیاری نشین در شمال شرقی استان خوزستان است. این شهرستان تقریبا در مرکز رشته کوه‌های زاگرس قرار گرفته و مرکز آن شهر قلعه خواجه است. این مکان از نخستین مکان‌های اسکان قوم لر در جنوب غرب ایران بود که آثار نخستین معماری پارسی (سنگ‌چین بدون ملات) در قلعه بردی اندیکا نمایان است.

شهرستان اندیکا حدود ۲۳۹۱ کیلومتر مربع، از مساحت استان را دارا می‌باشد. این شهرستان از شمال و شمال شرقی به استان چهارمحال بختیاری و از شمال غربی به شهرستان دزفول و از غرب به شهرستان لالی و از جنوب و جنوب غرب به شهرستان مسجد سلیمان و از قسمت جنوب غربی به شهرستان ایذه محدود می‌شود.

شهرستان اندیکا از نظر تقسیمات کشوری دارای 3 بخش (مرکزی، چلو و آبژدان) و 2 شهر (اندیکا، آبژدان) به همراه 6 دهستان، ۵۹۵ روستا و آبادی، ۳۳ هزار هکتار زمین کشاورزی و ۲۰۰ آثار تاریخی تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان اندیکا 47629 نفر بوده که تعداد 2408 نفر آن جمعیت شهر قلعه خواجه را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت 24261 نفر مرد و 23368 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، 11578 می‌باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان اندیکا را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

 

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *