نمایندگی شیرآلات در باوی

نمایندگی شیرآلات در باوی

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در باوی هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهم‌ترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تأکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در باوی دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان باوی در یک نگاه

شهرستان باوی یکی از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غرب ایران است. این شهرستان از دو بخش مرکزی شهرستان باوی (شیبان) مرکزی و ویس و شهر رامین تشکیل یافته و مرکز آن شهر ملاثانی است.

تقسیمات کشوری این شهرستان، بنابرآنچه در نتایج آمارگیری سرشماری سال ۱۳۹۵ کل کشور ۸۱۶۶۵ نفر برآورد شده است.

ملاثانی شهری متشکل از ساکنین عرب، بختیاری و شوشتری این شهر در ۳۵ کیلومتری کلانشهر اهواز و در امتداد شرق رود کارون قرار گرفته‌ است و دارای زمین‌های حاصل‌خیز و باغ‌های میوه و کشتزارهای وسیع مدرنیزه می‌باشد. در این بخش دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان قرار دارد که به توسعه و رونق کشاورزی و دامپروری به شیوهٔ جدید و علمی منطقه کمک نموده‌است.

ملاثانی در گذشته به عنوان مرکز بخش باوی به حساب می ‌آمد که در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۸۹ با دستور ویژه رئیس‌جمهور و به دنبال ارائه درخواست مردم این منطقه از خوزستان، ارتقای این بخش به شهرستان به تصویب هیئت دولت رسید.

شهر ملاثانی در مسیر جادهٔ اهواز – مسجدسلیمان و اهواز – شوشتر قرار گرفته‌است، و دارای اهمیت ارتباطی است. این شهر به چند قسمت ملاثانی قدیم (بلوار معلم) و جدید (کوی قدس یا گلن آباد)، کوی دانشگاه و … تقسیم می‌گردد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در باوی و ملاثانی را افزایش دهد.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

 

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *