نمایندگی شیرآلات تهران دوش در بندرگز

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در بندرگز

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در بندرگز هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در بندرگز دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان بندرگز در یک نگاه کوتاه

این شهرستان كه در منتهی الیه غربی استان گلستان قرار گرفته، از مراكز مهم گردشگری استان گلستان حساب می شود. شهر ساحلی و تاریخی بندرگز با جاذبه‌های طبیعی فراوان در استان گلستان قرار دارد. چشمه‌ها، جنگل‌ها و آبشارها در کنار دریای خزر، بناهای تاریخی و تپه های باستانی مجموعه‌ای از جاذبه‌های طبیعی تاریخی را در سفر به بندرگز به گردشگران هدیه می‌دهند.

شهرستان بندرگز وسعتی در حدود ۳/۲۳۹ كيلومتر مربع را دارا است. این شهرستان ۲/۱ درصد از مساحت استان گلستان را از آن خود کرده است و رتبه چهاردهم از نظر وسعت در بين شهرستان هاي استان را دارد. شهرستان بندرگز از طرف جنوب به شهرستان دامغان از استان سمنان، از طرف غرب به شهرستان بهشهر از استان مازندران از طرف شرق به شهرستان کردکوی و از جهت شمال به خلیج گرگان و درياي خزر مرتبط است. بر اساس تقسيمات كشوري اين شهرستان از ٢ بخش (مركزي و نوكنده)، ٢ شهر (بندرگز و نوكنده)، ٤ دهستان و 26 آبادي تشكيل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان بندرگز 71270 نفر بوده که تعداد ۲۰۷۴۲ نفر آن جمعیت شهر بندرگز را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 35970 نفر مرد و 35300 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 23510 می باشد.

شهرستان بندرگز به علت گردشگر پذیری و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود داشته باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان بندرگز را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *