نمایندگی شیرآلات تهران دوش در تالش

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در تالش

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در تالش هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در تالش دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان تالش در یک نگاه کوتاه

این شهرستان نام خود را از قوم تالش گرفته و به استناد منابع و شواهد، بازمانده اقوام کادوس باستان و از همسایگان دیرین قوم گیل می‌باشد. کشف آثار تمدن ۴۵۰۰ ساله در ییلاق (نوه دیی) تالش جلوه‌های بیشتری به این منطقه خوش آب و هوا داده‌ است. تالش دومین شهرستان پر جمعیت استان گیلان است و در شمال غرب استان گیلان قرار دارد. مرکز این شهرستان شهر هشتپر است.

شهرستان تالش دارای مساحتی حدود ۱۴۲۷ کیلومتر مربع است که یک چهارم خاک استان گیلان را تشکیل می‌دهد. شهرستان تالش از غرب به استان اردبیل، از شمال به آستارا، از جنوب به رودبار و از شرق به دریای خزر و انزلی راه دارد. این شهر از سه طرف به کوه‌های تالش، که ادامه رشته کوه‌های البرز هستند، و از طرف دیگر به دریای خزر منتهی می‌شود. این شهرستان دارای ۴ بخش (مرکزی، اسالم، کرگان رود شمالی و حویق)، 5 شهر (هشتپر، لیسار، اسالم، حویق و چوبر)، و 11 دهستان است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان تالش 200649 نفر بوده که تعداد 54178 نفر آن جمعیت شهر هشتپر را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 101222 نفر مرد و 99427 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 61055 می باشد. در ضمن ۷۸۳۶۰ از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۱۲۲۲۸۹ نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

تالش دارای آثار باستانی و تاریخی و همچنین جاذبه‌های طبیعی فراوان است و می‌تواند زمینه مناسبی برای رشد و توسعه صنعت گردشگری باشد. همچنین جمعیت بالای این شهرستان و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا بسیار خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان تالش را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *