نمایندگی شیرآلات تهران دوش در تنکابن

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در تنکابن

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در تنکابن هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شهرستان تنکابن دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان تنکابن در یک نگاه کوتاه

شهرستان تنکابن پنجمین شهرستان پر جمعیت مازندران و پرجمعیت‌ترین شهرستان غرب مازندران است. در حال حاضر بیشتر اهالی استان مازندران این شهر را با نام «شهسوار» می‌شناسند. مساحت این شهرستان بالغ بر 2140 کیلومتر مربع است.

بر اساس آخرين تقسيمات كشوري، شهرستان تنكابن از جنوب در مجاورت استان قزوين و از غرب و شرق در همسايگي شهرستان هاي رامسر و چالوس و از شمال در همسايگي درياي مازندران واقع شده است.

اين شهرستان شامل 3 بخش (مركزي، خرم آباد و نشتا)، 4 شهر (تنكابن، خرم آباد، نشتارود، شیرود) 9 دهستان و 628 آبادي بوده است.

جمعیت کل شهرستان تنکابن بر اساس آخرین سرشماری در سال 1395، ۱۶۶۱۳۲ نفر بوده که تعداد ۵۵۴۳۴ نفر آن جمعیت شهر تنکابن را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ٨٣٢١٣ نفر مرد و ٨٢٩١٩ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۵۶۶٣۶ می باشد.

شهرستان تنکابن در تولید برنج و چای رتبه اول در مازندران را داشته و همینطور نود درصد تولید کیوی کشور را بر عهده دارد. در ضمن این شهرستان یکی از مهمترین تولیدکنندگان گل و گیاه در سطح استان است، که سالانه مقدار زیادی از آن به کشورهای حاشیهٔ دریای خزر صادر می گردد. در ضمن در تولید ماهی قزل آلا نیز رتبه دوم در مازندران را دارد.

فعال بودن در حوزه ی کشاورزی و گردشگری که باعث زیاد بودن سکنه در این شهرستان شده و همچنین دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت بسیار خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا بسیار مناسب و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در تنکابن را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره 09365981885 تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *