نمایندگی شیرآلات تهران دوش در تهران

شیر توالت بارسا

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در تهران

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در تهران هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در تهران دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان تهران در یک نگاه کوتاه

شهرستان تهران مهم‌ترین شهرستان‌ استان تهران است. این شهرستان مرکز استان تهران و شهر تهران نیز مرکز این شهرستان و پایتخت ایران است. شهرستان تهران پرجمعیت‌ترین شهرستان کشور و بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ترین شهر شرق آسیا به ‌شمار می‌رود. علاوه بر این‌ها کلان‌شهر تهران دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است.

تهران از نظر موقعیت جغرافیایی در مرکز استان تهران قرار دارد. این شهرستان دارای مساحتی بالغ بر 1300 کیلومتر مربع می باشد. شهرستان تهران از شمال به شهرستان شمیرانات و استان البرز از مشرق به شهرستان پردیس و شهرستان دماوند، از جنوب به شهرستان‌های پاکدشت و ورامین و ری و تهران و از مغرب به شهرستان‌های قدس، شهریار و استان البرز محدود می‌شود.

این شهرستان دارای ۳ بخش (مرکزی، کن، آفتاب)، 1 شهر (تهران) و 4 دهستان می باشد. از نظر اداری، تهران به 22 منطقه، 134 ناحیه (شامل ری و تجریش ) و 370 محله تقسیم شده‌ است. دو برج مهم در تهران وجود دارد، یکی برج آزادی که نماد شهر محسوب می شود و دیگری برج میلاد که از جاذبه های مهم شهر هستند.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان تهران 13267637 نفر بوده که تعداد 8693706 نفر آن جمعیت شهر تهران را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 6673672 نفر مرد و 6593965 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 4288563 می باشد.

تهران پایتخت

کاوش‌های باستان‌شناسی در تهران، منجر به کشف اسکلت‌های ۷۰۰۰ سالهٔ انسان و ابزارهای سنگی شد، که این موضوع نشان می دهد پیشینه زندگی در این شهر چه قدمت زیادی دارد. تبدیل شدن تهران از شهری معمولی به پایتخت، از دوران پهلوی یعنی از حدود 200 سال قبل شروع شد. در دوران پهلوی، امور کشوری در پایتخت متمرکز شد و تعداد کارکنان دولتی در این شهر به سرعت زیاد شد.

بعد از پایان یافتن جنگ ایران و عراق بود که پایتخت ایران به سوی توسعهٔ و مدرن شدن گام برداشت و تهران به کانون پذیرش جمعیت در ایران تبدیل شد. تهران در 200 سال اخیر مرکز ثقل سیاسی اداری کشور محسوب می شود. این شهر به دلیل مهاجر پذیر بودن دارای گروه‌های قومی گوناگونی است. که البته نباید از این غافل شد که با این وجود هم به عنوان بزرگ‌ترین شهر فارسی ‌زبان جهان محسوب می شود و اکثریت مردم تهران را پارسیان تشکیل می‌دهند.

در سال ۱۳۴۷، نخستین طرح جامع تهران، با افق ۲۵ ساله و با مسئولیت عبدالعزیز فرمانفرمائیان و ویکتور گروئن تهیه شد که تاکنون از مهم‌ترین مبنای قانونی توسعهٔ شهر تهران بوده ‌است. به عنوان یک مرکز سیاسی و اداری، مهمترین نهادهای دولتی و قضایی ایران، همانند وزارتخانه‌ها و مجلس شورای اسلامی که تهران ۳۰ نماینده در آن دارد، در این شهر واقع شده ‌است. این شهر دارای دو فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و مهرآباد است که از پررفت‌وآمدترین فرودگاه‌ها در ایران هستند.

تهران کانون اقتصادی

تهران کانون اقتصادی ایران است و نخستین منطقهٔ صنعتی کشور محسوب می‌شود. بر اساس آمار سال ۱۳۹۵، سهم تهران در کل تولید ناخالص داخلی ایران ۲۱ درصد است و با اختصاص نیمی از بخش صنعت کشور به خود، نقش مهمی در اقتصاد ایران دارد. مقر اصلی شرکت ملی نفت ایران، دومین شرکت بزرگ نفتی جهان در تهران قرار دارد. ایران خودرو نیز به عنوان بزرگ‌ترین خودروساز ایران در تهران کارخانه دارد و مقر اصلی آن نیز در همین شهر است.

همچنین کارخانجاتی در زمینهٔ تجهیزات برق و الکترونیک، منسوجات، شکر، سیمان و مواد شیمیایی در این شهر واقع شده اند. تهران همچنین بازار بزرگ فرش و محصولات مبلمان در سراسر کشور به شمار می آید. در جنوب حومهٔ پایتخت یک پالایشگاه نفت به نام  پالایشگاه تهران وجود دارد. این شهر از جهت تولید ناخالص داخلی رتبه پنجاه و ششم و با لحاظ کردن جمعیت منطقه شهری، رتبهٔ بیست و نهم را در بین شهرهای دنیا به خود اختصاص داده است.

گردشگری تهران

تهران به دلیل امتیاز خاص پایتخت بودن، یکی از مهم‌ترین مراکز ورود گردشگر چه داخلی و چه خارجی در ایران محسوب می شود. این شهر دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است، که شامل کاخ‌ها و موزه‌ها، مساجد، کلیساها، کنیسه‌ها و آتشکده‌های زرتشتیان، پارک‌ها، رستوران‌ها، پاساژها و مراکز خرید و… می‌شود. و میدان و برج آزادی، برج میلاد، پل طبیعت و کاخ گلستان از جاذبه‌های گردشگری مهم شهر تهران هستند. برج آزادی نماد تهران است و از منشور کوروش بزرگ، برای نخستین‌بار در این مکان پرده‌برداری شد. برج میلاد نیز نماد دیگر تهران و بلندترین برج ایران است.

تهران با میزبانی بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴، نخستین شهر در خاورمیانه بود که میزبان بازی‌های آسیایی می‌شود و مجموعه ورزشی آزادی به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین‌های آن دوران، هم‌زمان با این بازی‌ها در ۱۰ شهریور ۱۳۵۳ گشایش یافت. تهران با جذب 1/64 میلیون گردشگر در سال ۲۰۱۶ میلادی، یکی از مهم‌ترین شهرهای خاورمیانه در زمینهٔ گردشگری بوده‌ است. همچنین تهران پس از شهرهای دبی، ژوهانسبورگ، ریاض و ابوظبی، در رتبهٔ پنجم از نظر تعداد ورود گردشگران خارجی در سال ۲۰۱۶ در مناطق آفریقا و خاورمیانه قرار داشت و گردشگران خارجی تهران در این سال، نیم میلیارد دلار هزینه‌ کرده اند.

ساخت و ساز در تهران

پایتخت و صنعتی بودن این شهر یکی از مزیت های برجسته آن است. که جمعیت و سرمایه فراوانی را به خود جذب کرده است. جذب مهاجران جویای کار و اسکان آن‌ها در این منطقه دلیلی بر افزایش تراکم جمعیتی و ساختمانی فراوان در این شهرستان شده است. که البته از سرمایه دارانی که علاقه دارند در پایتخت به ساختمان سازی، ویلاسازی و برج سازی بپردازند نباید گذشت.

جمعیت بالا و رو به رشد این شهرستان و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت بسیار عالی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا بسیار عالی بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان تهران را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا،  تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *