نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ثلاث باباجانی

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ثلاث باباجانی

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ثلاث باباجانی هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در ثلاث باباجانی دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان ثلاث باباجانی در یک نگاه کوتاه

شهرستان ثلاث باباجانی یکی از شهرستان‌های مرزی استان کرمانشاه و یکی از چهار شهرستان منطقه هورامان در استان کرمانشاه است. که دارای جاذبه گردشگری زیادی بوده و هر ساله در ایام عید نوروز پذیرای تعداد زیادی از مسافران نوروزی است.

این شهرستان در فصل بهار یکی از معدود مناطق سرسبز ایران است و در این فصل آب و هوایی منحصر به فرد دارد. جاذبه‌های طبیعی و کوه‌های سرسبز منظره‌ای دلنشین مهیا می‌کند.

ثَلاثِ باباجانی در سال ۱۳۸۱ به عنوان شهرستان شناخته شد و قبل از آن یکی از بخش‌های شهرستان جوانرود بود که بعد از تجزیه جوانرود این شهرستان تشکیل و تعداد زیادی از روستاهای جوانرود به ثلاث باباجانی داده شد تا به حد نصاب شهرستان برسد.

مرکز این شهرستان شهر تازه‌آباد می‌باشد و به علت سکونت سه طایفه مهم باباجانی (باوه‌جانی)، قبادی و تایجوزی، نام ثلاث به این شهرستان اطلاق شده است.

این شهرستان در فاصله ۱۲۵ کیلومتری غرب شهر کرمانشاه قرار دارد و وسعت ۱۹۲۰ کیلومتر مربع از مساحت استان را به خود اختصاص داده است. شهرستان ثلاث باباجانی از شمال به شهرستان پاوه، از جنوب به شهرستان دالاهو، از شرق به شهرستان جوانرود و از طرف غرب با کشور عراق هم مرز است و ۷۵ کیلو متر مرز مشترک با آن کشور دارد.

شهرستان ثلاث باباجانی از نظر تقسیمات کشوری دارای ۲ بخش (مرکزی و ازگله) و ۲ مرکز شهری (تازه‌آباد، ازگله) و تعداد ۶ دهستان (خانه شور، دشت حر (هور)، زِیمکان، ازگله، جیگران و سرقلعه) و ۲۵۵ روستا می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان ثلاث باباجانی ۳۵۲۱۹ نفر بوده که تعداد ۱۴۷۰۱ نفر آن جمعیت شهر تازه‌آباد را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت ۱۷۹۸۸ نفر مرد و ۱۷۲۳۱ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، ۹۲۷۰ می‌باشد.

شهرستان ثلاث باباجانی به علت گردشگر پذیری، جمعیت زیاد و علاوه بر اینها دسترسی به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…) از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان ثلاث باباجانی را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمائید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

درخواست نمایندگی شیرآلات 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان کرمانشاه نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اسلام‌آباد غرب، پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصر شیرین، کرمانشاه، کنگاور، گیلان غرب، هرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *