نمایندگی شیرآلات تهران دوش در جوانرود

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در جوانرود

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در جوانرود هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در جوانرود دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان جوانرود در یک نگاه کوتاه

شهرستان جَوانرود از شهرستان‌های استان کرمانشاه در غرب ایران و مرکز آن شهر جوانرود (قلعه) است. جوانرود یکی از شهرهای پر جمعیت استان کرمانشاه و سومین شهر از نظر جمعیت در استان پس از شهرهای کرمانشاه و اسلام آباد غرب است.

این شهرستان دارای مرز مشترک با کشور عراق است و زبان مادری مردم شهر جوانرود  کردی است. این منطقه دارای پوشش گیاهی جنگل‌های بلوط است.

این شهرستان ۷۷۲  کیلومتر مربع از مساحت استان را به خود اختصاص داده است و کوچک‌ترین شهرستان این استان می‌باشد. شهرستان جوانرود از جنوب شرق با کرمانشاه، از شمال با پاوه، از غرب به کشور عراق و از جنوب غرب با سرپل ذهاب همسایه است.

شهرستان جوانرود از نظر تقسیمات کشوری دارای ۲ بخش (مرکزی و کلاشی) و ۱ مرکز شهری (جوانرود) و تعداد ۴ دهستان (پلنگانه، بازان، زِیمکان، شروینه و کلاشی) و چندین روستا می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان جوانرود ۷۵۱۶۹ نفر بوده که تعداد ۵۴۳۵۴ نفر آن جمعیت شهر تازه‌آباد را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت ۳۸۲۹۴ نفر مرد و ۳۶۸۷۵ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، ۲۰۵۹۲ می‌باشد.

شهر جوانرود در درون یک دره واقع شده است و کوهستانی می‌باشد به طوری که کوه شاهو به صورت دیواره‌ای در حدود ۴ کیلومتری شمال آن قرار گرفته است. آب و هوای این شهر از نوع معتدل کوهستانی بوده و از مناطق خوش آب و هوای استان کرمانشاه به شمار می‌رود.

بازارچهٔ مرزی شهر اصلی‌ترین منبع در آمدهای مردم این شهر جوانرود است. از دیگر منابع درآمد مردم این دیار کشاورزی، دامداری و ارایه خدمات شهری است.

شهرستان جوانرود به علت گردشگر پذیری، جمعیت زیاد و علاوه بر اینها دسترسی به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…) از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان جوانرود را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمائید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

درخواست نمایندگی شیرآلات 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان کرمانشاه نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اسلام‌آباد غرب، پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصر شیرین، کرمانشاه، کنگاور، گیلان غرب، هرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *