نمایندگی شیرآلات تهران دوش در جويبار

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در جويبار

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در جويبار هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شهرستان جويبار دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان جويبار در یک نگاه کوتاه

جويبار يكي از شهرستانهاي مركزي استان مازندران در ساحل نيلگون درياي خزر است. اين شهرستان با وسعت ۵/۲۸۵ كيلومتر مربع ۲/۱ درصد مساحت استان مازندران را دارا است. شهرستان جويبار پس از محمودآباد كم وسعت ترين شهرستان مازندران محسوب می شود.

این شهرستان شامل ۲ بخش (مركزي و گيل خواران)، ۲ شهر(جويبار و كوهي خيل)، ۴ دهستان و ۱۴۶ آبادي مي باشد. اين شهرستان از شمال با درياي مازندران، از شرق با شهرستان ساري، از جنوب با شهرستان قائمشهر و از غرب با شهرستان بابلسر داراي مرز مشترك است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان جويبار ١١۶۵۴٢ نفر بوده که تعداد ٣٢٩٢۴ نفر آن جمعیت شهر جويبار را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ۵٩٠٩٧ نفر مرد و ۵٧۴۴۵ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ٣٩١٠۵ می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در جويبار را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *