نمایندگی شیرآلات تهران دوش در خرمشهر

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در خرمشهر هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در خرمشهر دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان خرمشهر در یک نگاه کوتاه

شهرستان خرمشهر از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. خرمشهر یکی از شهرستانهای جنوبی استان خوزستان بوده که مرکز این شهرستان نیز شهر خرمشهر است. مردم خرمشهر به زبان عربی سخن می‌گویند.

این شهرستان در محل تلاقی رودخانه‌های اروندرود و کارون و در ناحیه‌ای باتلاقی و پست در دلتای رودخانه اروندرود قرار گرفته و ۲۲۹۸ کیلومتر مربع مساحت دارد.

شهرستان خرمشهر از شمال با شهرستان اهواز، از شرق با شهرستان شادگان، از جنوب شرق به شهرستان آبادان، از جنوب تا جنوب غرب به خلیج فارس و از غرب با کشور عراق همسایه است.

شهرستان خرمشهر از نظر تقسیمات کشوری دارای دو بخش (مرکزی و مینو) و ۲ شهر (خرمشهر و مینوشهر) به همراه ۴ دهستان (حومه غربی، حومه شرقی، غرب کارون و جزیره مینو) تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان خرمشهر 170976 نفر بوده که تعداد 161820 نفر آن جمعیت شهر خرمشهر را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت 85245 نفر مرد و 85731 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، 47380 می‌باشد.

خرمشهر به دلیل واقع ‌شدن در مجاورت خلیج فارس و کشور عراق، از اهمیت استراتژیک اقتصادی، تجاری و سیاسی ویژه‌ای برخوردار است. این شهر در انتهایی‌ترین نقطه استان خوزستان قرار گرفته و اسکله‌های آن در کرانه‌های رودخانهٔ اروندرود جای گرفته ‌است.

خرمشهر از قدیم الایام یکی از بنادر مهم و تجاری ایران بوده و نزدیکی آن به شهرهایی چون آبادان و اهواز مسافرت به این شهر را آسان تر کرده است.

فرودگاه‌های آبادان و اهواز برای کسانی که اهل مسافرت هوایی هستند، گزینه‌های اصلی به شمار می‌روند. راه آهن هفتاد ساله خرمشهر در مسیر راه آهن سراسری هم شما را به ایستگاه خرمشهر می‌رساند. ایستگاهی که خودش جاذبه‌ای تاریخی و کردشگری محسوب می‌شود.

اکثر فعالیت‌‌های اقتصادی شهرستان خرمشهر شامل کشاورزی علی‌الخصوص کاشت درخت خرما و سیفی‌جات، امور بندری، سازمان بنادر و کشتیرانی، امور گمرگی نظیر واردات، صادرات و ترانزیت کالا، منطقه ویژه اقتصادی بندر خرمشهر و شهرک صنعتی، منطقه آزاد اروند برای ایجاد زمینه صادرات، اتصال به راه‌آهن سراسری کشور، مجاورت با فرودگاه بین‌المللی آبادان و…می‌باشد.

نخستین اسکله خرمشهر در سال ۱۳۰۸ خورشیدی و در جریان پهلو گرفتن یک فروند اقیانوس‌پیما به بهره‌برداری رسید. با ساخت ۶ اسکله بزرگ دیگر در کرانه‌های اروندرود، این بندر در جریان جنگ جهانی دوم به پیروزی متفقین کمک بسیار بزرگی نمود.

امروزه این بندر ۲۰ اسکله بزرگ را در خود جای داده و حداکثر آبخور کشتی‌هایی که در آن پهلو می‌گیرند، به ۶ متر می‌رسد.

خرمشهر روزانه توان تخلیه ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تن بار را دارد. حضور بندرگاه بزرگ ‌و اداره کل گمرک تا قبل از جنگ رژیم بعثی عراق علیه ایران این شهر را مهمترین شهر تجارت خارجی ایران نموده بود.

که بعد از فراز و نشیب‌های فراوان طی سال‌های اخیر با نگاه ویژه سازمان‌های ذیربط نظیر گمرک و بنادر و دریانوردی بارقه‌های بهبود اقتصادی به چشم می‌خورد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در استان خورستان تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان خرمشهر را افزایش دهد. برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه.)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *