نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دالاهو

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دالاهو

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دالاهو هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در دالاهو دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان دالاهو در یک نگاه کوتاه

دالاهو در واقع نام کوه مرتفع این منطقه است، که از طبیعت زیبایی برخوردار بوده و در آن عقاب و آهوان بسیاری زندگی می‌کردند. جالب است بدانید عقاب در گویش کردی دال خوانده می‌شود و از تلفیق دال و آهو نام این کوه به دست آمده است.

شهرستان دالاهو که در ۹۹ کیلومتری کرمانشاه قرار دارد، در قسمت غربی استان کرمانشاه واقع شده و چهاردهمین شهرستان این استان به شمار می‌آید. این شهرستان در مسیر اصلی راه کربلا قرار گرفته است.

شهرستان دالاهو مساحتی بالغ بر ۱۹۳۰ کیلومتر مربع، از استان کرمانشاه را به خود اختصاص داده است. این شهرستان از شمال به جوانرود و ثلاث باباجانی، از غرب به سرپل ذهاب، از جنوب غربی به گیلان غرب، از شرق و جنوب شرقی به اسلام آبادغرب و از شمال شرق به کرمانشاه محدود می‌شود.

شهرستان دالاهو از نظر تقسیمات کشوری دارای ۲ بخش (مرکزی، باینگان و گهواره) و ۳ مرکز شهری (کرند غرب، گهواره و ریجاب) و تعداد ۵ دهستان (ریجاب، بان زرده، قلخانی، گوران و بیوه نیج) و ۱۴۸ روستای دارای سکنه می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان دالاهو ۳۵۹۸۷ نفر بوده که تعداد ۷۷۹۸ نفر آن جمعیت شهر کرند غرب را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت ۱۷۸۸۷ نفر مرد و ۱۸۱۰۰ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، ۱۰۲۶۶ می‌باشد.

شهرستان دالاهو به علت گردشگر پذیری و دسترسی به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…) از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان دالاهو را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمائید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

درخواست نمایندگی شیرآلات 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان کرمانشاه نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اسلام‌آباد غرب، پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصر شیرین، کرمانشاه، کنگاور، گیلان غرب، هرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *