نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دزفول

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دزفول هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در دزفول دعوت به همکاری می‌نماید.

 

شهرستان دزفول در یک نگاه کوتاه

شهرستان دزفول از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهرستان در شمال استان خوزستان قرار دارد و مرکز این شهرستان نیز شهر دزفول است.

شهرستان دزفول ۴۷۶۲ کیلومتر مربع از مساحت استان خوزستان را به خود اختصاص داده است. این شهرستان از شمال به استان لرستان، از غرب به شهرستان اندیمشک، از شرق به استان چهار محال بختیاری، از جنوب شرق‌ به شهرستان مسجد سلیمان، از جنوب به شهرستان‌ شوشتر و شهرستان گتوند و از جنوب غرب به شهرستان شوش محدود می‌شود.

شهر دزفول از لحاظ وسعت دومین شهر بزرگ استان خوزستان (پس از اهواز) و سی‌امین شهر پرجمعیت کشور محسوب می‌شود و در کنار رودخانه دز، در بخش‌های جلگه‌ای استان خوزستان واقع شده‌است.

این شهر که از سوی شمال با استان لرستان، از شرق با شهر مسجد سلیمان و نیز استان چهارمحال و بختیاری، از شمال‌غربی با اندیمشک، از جنوب با شوشتر و از غرب با شوش همجوار می‌باشد.

شهرستان دزفول از نظر تقسیمات کشوری دارای 4 بخش (دزفول، چغامیش، سالند و شهیون) و 11 شهر (چغامیش، دزفول، شهر امام، شمس‌آباد، میانرود، صفی‌آباد، سیاه‌منصور، منتظران، حمزه، سالند و شهیون) به همراه 11 دهستان (شمس‌آباد، قبله‌ای، خیبر، چغامیش، ماهور برنجی، سردشت، احمدفداله، شهی، دره‌کاید، سید ولی‌الدین و امامزاده سیدمحمود) تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان دزفول 443971 نفر بوده که تعداد 370498 نفر آن جمعیت شهر دزفول را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت 229800 نفر مرد و 214171 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، 125351 می‌باشد.

مردم شهرستان دزفول دزفولی هستند و قوم مخصوص خود را دارند که به تمدن عیلام برمی‌گردد. این شهرستان در کنار رودخانه دز واقع شده‌ است.

این شهر در دامنه‌های زاگرس مرکزی قرار دارد و سابقه تاریخی آن به دوره ساسانیان برمی‌گردد. آب و هوای دزفول گرم و مرطوب است.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در استان خورستان تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان دزفول را افزایش دهد. برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *