نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دشت آزادگان

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دشت آزادگان هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در دشت آزادگان دعوت به همکاری می‌نماید.

 

شهرستان دشت آزادگان در یک نگاه کوتاه

شهرستان دشت آزادگان از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهرستان در غرب استان خوزستان و كنار مرز ايران و عراق واقع شده است و مرکز این شهرستان نیز شهر دشت آزادگان (سوسنگرد) است. مردم این شهرستان عرب بوده و به زبان عربی سخن می‌گویند.

شهرستان دشت آزادگان 5844  کیلومتر مربع از مساحت استان خوزستان را به خود اختصاص داده است. این شهرستان از شرق با شهرستان اهواز، از شمال شرق با شهرستان شوش، از شمال غرب با استان ایلام و از غرب و جنوب غربی با کشور عراق هم‌مرز است.

شهر سوسنگرد مرکز شهرستان دشت آزادگان و مهم‌ترین شهر آن است، فاصله شهر سوسنگرد تا اهواز ۵۵ و تا بستان ۲۸ کیلومتر است، رودخانه کرخه از شمال آن می‌گذرد و شعبه‌ای از کرخه نیز از داخل شهر عبور کرده و در غرب و جنوب غربی شهر ۲ رود سابله و مالکیه از آن منشعب می‌شوند.

شهرستان دشت آزادگان از نظر تقسیمات کشوری دارای 2 بخش (بستان و مرکزی) و 4 شهر (ابوحمیظه، بستان، سوسنگرد و کوت سیدنعیم) به همراه 5 دهستان (دهستان بستان، دهستان الله اکبر، دهستان حومه شرقی، دهستان حومه غربی و دهستان سعیدیه) تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان دشت آزادگان 107989 نفر بوده که تعداد 96336 نفر آن جمعیت شهر دشت آزادگان را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت 54708 نفر مرد و 53281 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، 26558 می‌باشد.

در متون کهن عربی، فارسی، یونانی و سریانی از دشت آزادگان با نام‌های: «کرخ میسان»، «کرخ میشان»، «فرات میشان»، «ایالت میسن» یا «میسان» و «میشان» یاد شده است، این سرزمین در روزگار هخامنشیان آباد بوده، چنان که از رود کرخه به عنوان زندگی بخش این سرزمین یاد کرده اند.

دشت ‌آزادگان‌ ابتدا (بني‌ طرف‌) نام‌ داشت‌ و در سال‌ 1314 خورشيدي به‌ دشت‌ ميشان‌ و بعد از انقلاب‌ ‌ به‌ دشت ‌آزادگان‌ تغيير نام‌ داد. ساكنان‌ اين‌ منطقه‌ را عشاير عرب‌ تشكيل‌ مي‌دهند.

راه‌هاي سوسنگرد – دهلران، سوسنگرد – اهواز و سوسنگرد – هويزه از راه‌های اين شهرستان به شمار مي‌رود. فاصله هوايی آن تا تهران 941 كيلومتر است و آب‌ و هواي‌ گرم‌ و خشك‌ دارد.

این شهرستان شاهد صحنه‌های نبرد فراوانی در طول دوران دفاع مقدس میان ایران و عراق بود و از نخستین مناطق ایران است که به اشغال نیرو‌های عراقی درآمد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در استان خورستان تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان دشت آزادگان را افزایش دهد. برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های ( اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه).

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *