نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دماوند

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دماوند

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در دماوند هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در دماوند دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان دماوند در یک نگاه کوتاه

دماوند یکی از شهرستان های استان تهران است که در ناحیه شمال شرقی این استان قرار گرفته است. این شهرستان زیبا در دامنه‌ی کوهستان دماوند واقع شده و از طبیعت جذاب و منحصر به فردی برخوردار است. دماوند یکی از کهن‌ترین شهرها و اولین شهرهای اسطوره‌ای ایران است. به صورتی که بنای آن هم‌زمان با اصطخر فارس و بلخ به کیومرث نخستین پادشاه ایران می‌رسد.

همچنین به علت قرار گرفتن شهرستان دماوند در محل پیوستن مرزهای سه منطقه پراهمیت کشور در ایران در گذشته (ری، قومس، طبرستان) و اکنون (تهران، مازندران، سمنان) اهمیت این منطقه را دو چندان کرده ‌است. تنوع و اعتدال آب و هوای منطقه هر ساله عده زیادی گردشگر و مهاجر را از اطراف به این شهرستان جلب می‌کند.

این شهرستان دارای مساحتی بالغ بر ۱۹۳۲ کیلومتر مربع است و مرکز آن شهر دماوند است. شهرستان دماوند از شمال به شهرستان های قائم شهر، بابل و آمل، از جنوب به شهرستان گرمسار، از جنوب شرقی به شهرستان ورامین، از شرق به شهرستان سمنان و از شرق به شهرستان شمیرانات محدود می شود. این شهرستان دارای 2 بخش (مرکزی، رودهن)، 5 شهر (دماوند، رودهن، آبسرد، آبعلی و کیلان)، 5 دهستان و 111 روستا می باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان دماوند 125480 نفر بوده که تعداد 48380 نفر آن جمعیت شهر دماوند را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 64552 نفر مرد و 60928 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 39373 می باشد.

جمعیت رو به رشد این شهرستان، آب و هوای خوش و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت حوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان دماوند را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا،  تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *