نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رامشیر

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رامشیر

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رامشیر هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در رامشیر دعوت به همکاری می‌نماید.

 

شهرستان رامشیر در یک نگاه کوتاه

شهرستان رامشیر یکی از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است.  رامشير بين َ24 و ْ49 درجه شرقي از نصف النهار گرينويچ و بين َ53 وْ30 عرض شمالي از خط اسـتوا قرار دارد. مرکز این شهرستان نیز شهر رامشیر است. کار بیشتر مردم آن کشاورزی و دامداری است. نام کهن این شهر رام اردشیر یا همان رامشیر است.

شهرستان رامشیر 3154031 کیلومتر مربع از مساحت استان خوزستان را به خود اختصاص داده است. رامشیر از شمال با رامهرمز، از غرب با اهواز و بندر ماهشهر، از جنوب و شرق با امیدیه و از شمال شرقی با رامهرمز مجاورت دارد و در ۳۵ کیلومتری بندر ماهشهر است.

رامشیر در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۸۴ به شهرستان تبدیل شد. شهرستان رامشیر از نظر تقسیمات کشوری دارای 2 بخش (مشراگه و مرکزی) و 2 شهر (مشراگه و رامشیر) به همراه 5 دهستان (مشراگه، آزاده، عبدلیه شرقی و عبدلیه غربی) تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان رامشیر 54004 نفر بوده که تعداد 37576 نفر آن جمعیت شهر رامشیر را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت 27381 نفر مرد و 26623 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، 14113 می‌باشد.

این شهر از شهرهای هخامنشی خوزستان می‌باشد که در زمان اردشیر بنا شده ‌است  و رودخانه جراحی نیز از کنار شهر می‌گذرد. همچنین بیش از ۷۰ درصد جمعیت آن را مردم عرب تشکیل می‌دهند.

محصولات کشاورزی شهرستان رامشیر عبارت‌اند از جو، گندم، صیفی‌جات، هندوانه، خرما، ماهی و… اماکن دیدنی این شهر امامزاده سید هاشم، موضیف میر عبداله، باغ مستوفی، سد انحرافی رامشیر، پارک ساحلی امامزاده سید علوان هستند.

جاده استراتژيكي بندر امام خميني ـ اهواز از اين شهر عبور مي‌کند و از سوي ديگر عامل طبيعي يعني رودخانه جراحي در سوي ديگر شهر و موازي با جاده اهواز ـ بندر امام خميني اين شهر را محصور ساخته و باعث توسعه خطي (با بافت شطرنجي) شهر شده است.

بخشی از این شهر در حوزه شرکت بهره‌ برداری نفت و گاز آغاجاری و بخشی دیگر آن در حوزه مسئولیت شرکت بهره‌ برداری نفت و گاز مارون است که این دو شرکت بزرگ نفتی زیر مجموعه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به‌ شمار می‌روند.

همچنین این شهر دارای میادین نفت و گاز بسیار زیادی است و نقش به سزایی در صادرات نفت و گاز دارد. رامشیر همچنین دارای شهر مهمی مانند مشراگه می‌باشد که خیل عظیمی از نفت و گاز این شهرستان را در خود جا داده است.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در استان خورستان تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان رامشیر را افزایش دهد. برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های ( اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه).

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *