نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رامهرمز

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رامهرمز

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رامهرمز هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در رامهرمز دعوت به همکاری می‌نماید.

 

شهرستان رامهرمز در یک نگاه کوتاه

شهرستان رامهرمز یکی از شهرهای تاریخی در استان خوزستان و در جنوب غربی ایران است. رامهرمز در شرق استان خوزستان قرار دارد. مرکز آن، شهر رامهرمز است.

آب و هوای رامهرمز گرم است، که در تابستان تا ۵۳ درجه و در زمستان تا ۱۰ درجه سانتی گراد حرارات دارد. رودخانه جراحی از شرق این شهر عبور می‌کند.

شهرستان رامهرمز ۴۹۴۹ کیلومتر مربع از مساحت استان خوزستان را به خود اختصاص داده است. این شهرستان در شرق استان خوزستان واقع شده‌ است که از شمال به شهرستان باغملک و شهرستان ایذه و شهرستان هفتگل، از شرق به شهرستان بهبهان، استان کهگیلویه و بویراحمد، از غرب به شهرستان اهواز و از جنوب به شهرستان رامشیر محدود است.

رامهرمز در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۸۴ به شهرستان تبدیل شد. شهرستان رامهرمز از نظر تقسیمات کشوری دارای 2 بخش (سلطان آباد و مرکزی) و 1 شهر (رامهرمز) به همراه 2 دهستان (حومه شرقی و حومه غربی) تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان رامهرمز 113776 نفر بوده که تعداد 74285 نفر آن جمعیت شهر رامهرمز را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت 57642 نفر مرد و 56134 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، 14113 می‌باشد.

رامهرمز در کنار شوش و شوشتر، دیگر شهر خوزستان می‌باشد که طبق نظر تاریخدانان در دوره‌ای پایتخت ایران بوده ‌است. این شهرستان زادگاه سلمان فارسی است و در قدیم آن را سمنگان می‌گفتند. قدمت سکونت در منطقه رامهرمز را هزاره ششم قبل از میلاد همزمان با عیلامیان یا ایلامیان می‌دانند. گنجینه‌ی یافت شده جوبجی گواه این قدمت است.

این شهرستان تاریخی در عصر ساسانی شکوهی ویژه یافت و توانست جای خودش را در اسطوره‌ها و روایات ایرانی پیدا کند. رامهرمز جاذبه‌های تاریخی بسیاری را از همین دوران در کوچه و پس کوچه‌هایش دارد و سفر به این شهر برای بسیاری از علاقمندان تاریخ و فرهنگ که قصد خوزستان گردی دارند، توصیه می‌شود.

رامهرمز بر سر چهارراهي قرار گرفته است. راه آسفالته به سوي جنوب خاوري به درازاي 90 كيلومتر تا بهبهان راه آسفالته به سوي شمال خاوري به درازاي 57 كيلومتر تا باغملك (جانكي) راه آسفالته اصلي به سوي جنوب باختر تا راه اصلي آسفالته اهواز – بندر ماهشهر به درازاي 39 كيلومتر راه اصلي به سوي شمال باختري به درازاي 15 كيلومتر فاصله هوايي شهرستان رامهرمز تا تهران 552 كيلومتر است.

محصولات عمده‌ی آن شامل گندم، جو، خرما، یونجه و تره‌بار می‌شود. این شهر در تولید سیر دارای شهرت استانی است. زبان ساکنان رامهرمز فارسی و گویشی از لری می‌باشد. علاوه بر لر بختیاری تنوعی از قومیت‌های مختلف چون خدری دشتستان، طلاوری، بیگدلی و زارع زاده در منطقه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در استان خورستان تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان رامهرمز را افزایش دهد. برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان خوزستان نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های ( اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایذه، باغ‌ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، گتوند، لالی، مسجدسلیمان، هفتکل، هندیجان و هویزه).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *