نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رامیان

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رامیان

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رامیان هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در رامیان دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان رامیان در یک نگاه کوتاه

شهرستان رامیان که به نگین سرسبز گلستان معروف است در ۷۶ کیلومتری گرگان قرار دارد. رامیان گلستان، سرزمین اسب های وحشی، جنگل های سرسبز و ارتفاعات مه گرفته است. شهرستان رامیان در قسمت جنوبی استان گلستان قرار گرفته و از شمال به شهرستان گنبد، از جنوب به استان سمنان، از شرق به شهرستان آزادشهر  و از غرب به شهرستان علی آباد محدود می شود.

وسعت این شهرستان 73/780 کیلومتر مربع است و 82/3 درصد مساحت استان را به خود اختصاص داده است. رامیان از لحاظ وسعت رتبه دهم در بین شهرستانهای استان گلستان را دارد. این شهرستان از دو بخش (مرکزی – فندرسک )، چهار شهر (رامیان – دلند –خان به بین و تاتارعلیا )، چهار دهستان و 67 آبادی تشکیل شده است .

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان رامیان 86210 نفر بوده که تعداد 12426 نفر آن جمعیت شهر رامیان را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 43083 نفر مرد و 43127 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 25579 می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان رامیان را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *