نمایندگی شیرآلات تهران دوش در روانسر

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در روانسر

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در روانسر هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در روانسر دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان روانسر در یک نگاه کوتاه

شهرستان روانسر یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه است، که در شمال غرب استان و در ۶۰ کیلومتری شهر کرمانشاه، در دامنه کوه شاهو واقع شده است و همچنین مرکز این شهرستان شهر روانسر است.

شهرستان روانسر (نیکور باستان) به عنوان دروازه اورامانات یکی از پرجاذبه‌ترین مناطق گردشگری استان کرمانشاه است.  سرزمینی که خداوند نعمت‌های فراوان خود را به صورت چشمه‌های جوشان، رودهای خروشان، زمین‌های حاصل خیز عرضه نموده است و دارای مردمانی غیور، اصیل و مهمان‌نواز می‌باشد.

شهرستان روانسر مساحتی بالغ بر ۱۱۴۰ کیلومتر مربع، از استان کرمانشاه را به خود اختصاص داده است. این شهرستان از شمال به شهرستان کامیاران در استان کردستان، از شرق به شهرستان کرمانشاه از شمال غربی به شهرستان پاوه، از جنوب به شهرستان اسلام آباد غرب و از غرب به شهرستان جوانرود منتهی می شود.

شهرستان روانسر از نظر تقسیمات کشوری دارای ۲ بخش (مرکزی و شاهو) و ۱ مرکز شهری (روانسر) و تعداد ۶ دهستان (بدر آباد، قوری قلعه، زالواب، دولت آباد، حسن آباد و منصورآقایی) و چندین روستا می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان روانسر ۴۷۶۵۷ نفر بوده که تعداد ۲۴۵۲۷ نفر آن جمعیت شهر روانسر را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت ۲۴۳۸۰ نفر مرد و ۲۳۲۷۷ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، ۱۳۷۹۰ می‌باشد.

آب و هوای شهرستان روانسر نسبتاً سرد و مرطوب بوده و از میزان بارش سالانه چشمگیری برخوردار است. به همین دلیل کشاورزی و دامداری در این منطقه رونق خاصی دارد و در واقع اقتصاد این شهرستان عمدتاً متکی به کشاورزی و دامداری است.

شهرستان روانسر دارای آثار متعددی از دوران مختلف تاریخی است و از این لحاظ در باستان شناسی غرب کشور جایگاه ویژه‌ای دارد.

 تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان روانسر را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمائید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

درخواست نمایندگی شیرآلات 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان کرمانشاه نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اسلام‌آباد غرب، پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصر شیرین، کرمانشاه، کنگاور، گیلان غرب، هرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *