نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رودبار

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رودبار

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رودبار هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در رودبار دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان رودبار در یک نگاه کوتاه

شهرستان رودبار جنوبی‌ترین، وسیع‌ترین و متنوع‌ترین شهرستانِ استان گیلان است. این شهرستان را به خاطر داشتن رودهای فراوان «رودبار» نامیدند، که به معنی سرزمین رودها است. شهرستان رودبار بخاطر داشتن باغ‌های زیتون شهرت فراوانی دارد.

شهرستان رودبار با وسعت 2574 کیلومتر مربع رتبه اول را در استان گیلان به لحاظ وسعت دارد. این شهرستان از شمال به شهرستان رشت از جنوب به استان قزوین و از غرب به شهرستان فومن و استان زنجان محدود می شود. شهرستان رودبار در کرانه سفیدرود و در منطقه ای کوهستانی و در مسیر بادهای دائمی دره سفیدرود قرار گرفته است. این شهرستان دارای 4 بخش است: مرکزی شامل: رستم ­آباد، رودبار، منجیل و لوشان همچنین دهستان کلشتر می­باشد. بخش عمارلو شامل دهستان­ های: جیرنده و کلیشم می باشد بخش خورگام شامل دهستان­ های: خورگام و دلفک می­ باشد. بخش رحمت آباد و بلوکات نیز شامل دهستان­ های: بلوکات، رحمت آباد و دشتویل می­ باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان رودبار 94720 نفر بوده که تعداد ۱۵۴۵۴ نفر آن جمعیت شهر رودبار را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 47936 نفر مرد و 46784 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 31146 می باشد. در ضمن ۵۸۳۵۴ از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۳۶۳۶۵ نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

در شهرستان رودبار علاوه بر جمعیت زیاد به علت دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان رودبار  را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *