نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ری

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ری

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ری هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در ری دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان ری در یک نگاه کوتاه

ری سابق كه امروزه آثار باقی مانده آن در شش كیلومتری جنوب شرقی تهران به چشم می خورد از نظر قدمت با نینوا و بابل هم عهد بوده. شهر ری، یا راگا از کهن‌ترین شهرهای جهان است. تاریخ پیدایش ری به زمان اقوام آریایی می‌رسد و ری از تمام شهرهای ماد بزرگتر بود. بنابر آنچه که در اوستا آمده ری سیزدهمین شهری است که در جهان ساخته شده ‌است. تاریخ سکونت در این شهر به ۸۰۰۰ سال پیش از میلاد برمی‌گردد. باید به حق ری را مادر تهران دانست. شهر ری در مسیر راه آهن تهران – مشهد و تهران – بندر ترکمن و در ۱۵ کیلومتری ایستگاه راه آهن تهران قرار دارد.

شهر ری محدوده‌ای است با مساحتی بالغ بر ۲۲۹۳ کیلومتر مربع، از شمال به تهران، از جنوب به شهرستان قم، از شرق به شهرستان ورامین و شهرستان پاکدشت، از غرب به شهرستان‌های ری، رباط کریم و زرندیه محدود می‌شود. مساحت بخش‌های سه‌گانه شهرستان ری: بخش مرکزی ۱۷۴؛ بخش کهریزک ۵۴۳، و فشاپویه ۱۶۴۵ کیلومتر مربع است. شهرستان ری نظر تقسیمات کشوری دارای 5 بخش (مرکزی، فشاپویه، کهریزک، خاوران و قلعه نو)، 4 شهر (ری، حسن‌آباد، باقرشهر و کهریزک)، ۶ دهستان و ۱۳۰ روستای دارای سکنه است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان ری 349700 نفر بوده که تعداد ۱۴۶۸۳۷ نفر آن جمعیت شهر ری را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 187223 نفر مرد و 162477 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 96996 می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان ری را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا، تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *