نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سوادکوه

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سوادکوه

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سوادکوه هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شهرستان سوادکوه دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان سوادکوه در یک نگاه کوتاه

شهرستان سوادکوه یکی از شهرستان‌های استان مازندران در شمال ایران است که در ناحیه البرز مرکزی و در مجاورت استان سمنان قرار گرفته ‌است. مساحت شهرستان سوادکوه به ۲۰۷۸ کیلومتر مربع می‌رسد و از شمال با شهرستان قائمشهر، از شرق با شهرستان ساري، از جنوب با استان هاي سمنان و تهران و از غرب با شهرستان بابل داراي مرز مشترك مي باشد. بر اساس تقسيمات كشوري، اين شهرستان از ۲ بخش (مركزي، شيرگاه)، ۳ شهر( پل سفيد، زيرآب و آلاشت)، ۴ دهستان و ۱۲۵ آبادي تشكيل شده است.

در سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت کل شهرستان سوادکوه، ۴٣٩١٣ نفر می‌باشد. از این میزان جمعیت ٢١٧١۶ نفر زن و ٢٢١٩٧ نفر مرد هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ١۴٩۵۶ می باشد. این شهرستان دارای تراکم نسبی جمعیت ۳۲/۹ نفر در هر کیلومتر مربع است.

شهرستان سوادکوه در یک دره وسیع طولانی و در دامنه‌های شمالی رشته کوه‌های البرز مرکزی واقع شده ‌است. این شهرستان در حال حاضر به عنوان یکی از قطب‌های دامپروری استان مازندران مطرح بوده و یکی از بهترین نژاد گوسفند زل در این ناحیه پرورش یافته و نگهداری می‌شوند. دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی ازجمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن مناسب باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در سوادکوه را افزایش دهد. برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *