نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سیمرغ

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سیمرغ

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سیمرغ هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شهرستان سیمرغ دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان سیمرغ در یک نگاه کوتاه

شهرستان سیمرغ بیستمین شهرستان تأسیس شده در استان مازندران است، که در سال 1391 به مرکزیت شهر کیاکلا تاسیس شد. از نظر موقعیت جغرافیایی، شهرستان سیمرغ نقطه واصل چند شهرستان بزرگ استان مازندران است. به طوری که فاصله ٔ بین راهی آن از قائمشهر ۱۴ کیلومتر، از بهنمیر ۱۱ کیلومتر، از جویبار ۱۳ کیلومتر، از بابل ۱۵ کیلومتر و از ساری ۲۴ کیلومتر است.

شهرستان سیمرغ از نظر تقسیمات کشوری به دو بخش مرکزی و تالارپی تقسیم می شود. که هر بخش آن دارای دو دهستان می باشد. در بخش مرکزی دهستان های کیاکلا و دشت کنار و در بخش تالارپی دهستان های طور و تالارپی ایجاد شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان سیمرغ ١٩٣٧۶ نفر بوده که تعداد ٨٠۴٠ نفر آن جمعیت شهر کیاکلا  را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ٩٧۵١ نفر مرد و ٩۶٢۵ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۶۶٣۶ می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در سیمرغ را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *