نمایندگی شیرآلات تهران دوش در شفت

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در شفت

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در شفت هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شفت دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان شفت در یک نگاه کوتاه

شهرستان شفت به لحاظ ناهمواری ها شامل مناطق جلگه ای، کوهپایه ای، جنگلی و کوهستانی است که مهمترین ارتفاعات آن امامزاده ابراهیم (ع) است. شهرستان شفت با مساحتی بالغ بر 681 کیلومتر مربع، از شمال شرق به شهرستان رشت و از جنوب و جنوب شرقی به استان زنجان و شهرستان رودبار و از غرب به شهرستان فومن و صومعه سرا محدود است. شفت شامل دو شهر شفت و احمد سرگوراب، دو بخش مرکزی و احمد سرگوراب، چهار دهستان ملاسرا، جیرده، نصیر محله و چوبر است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان شفت 54226 نفر بوده که تعداد ۸۱۸۴ نفر آن جمعیت شهر شفت را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 27212 نفر مرد و 27014 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 18416 می باشد. در ضمن ۲۱۶۵۳ از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و 25321 نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان شفت را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *