نمایندگی شیرآلات تهران دوش در شهریار

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در شهریار

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در شهریار هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شهریار دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان شهریار در یک نگاه کوتاه

شهرستان شهریار، در ۴۵ کیلومتری غرب تهران قرار گرفته است. مرکز آن شهر شهریار است که قبلاً به آن علیشاه عوض گفته می‌شد. این شهرستان دوازدهمین شهرستان پرجمعیت ایران محسوب می‌شود. همچنین پرجمعیت ترین شهرستان ایران است که مرکز استان نمی باشد. شهرستان شهریار به نگین سرسبز استان تهران مشهور است. زیرا دشت های حاصلخیزی داشته و در آن انواع میوه‌ها از جمله شهرستان انگور،‌ هلو، زرد آلو، آلبالو، گوجه سبز و… کشت می‌شود.

شهرستان شهریار وسعتی برابر با ۳۳۰ کیلومتر مربع را داراست. این شهرستان از غرب و شمال به شهرستان های کرج و ملارد و از شرق به شهرستان های تهران، قدس و اسلامشهر و از جنوب به شهرستانهای رباط کریم و بهارستان محدود می گردد. شهریار دارای 1 بخش (مرکزی)، 7 شهر (اندیشه – باغستان – فردوسیه – وحیدیه – صباشهر – شاهدشهر)، ۶ دهستان، و حدود 50 روستا و شهرک مسکونی است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان شهریار 744210 نفر بوده که تعداد 309607 نفر آن جمعیت شهر شهریار را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 379197 نفر مرد و 365013 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 226011 می باشد.

شهرستان شهریار به عنوان یکی از سرریزهای جمعیتی شهر تهران عمل می‌کند. یکی از شهرستان های به شدت مهاجرت پذیر در استان تهران است، که همین عامل باعث رشد بالای جمعیت در این شهرستان شده است. به طوری که رشد ۸ درصدی جمعیت را برای این شهرستان مطرح می کنند. مشاغل بومی این شهرستان گسترده و به عبارت دیگر مشاغل مهاجرتی هستند.

اصلی‌ترین شغل و قدیمی‌ترین شغل مردم این شهرستان نیز باغداری و در کنار آن کشاورزی است. این شهرستان با سرازیر شدن مهاجرین از سراسر ایران به یک شهرستان بسیار تأثیرگذار در امور اجتماعی و سیاسی مخصوصاً در استان تهران تبدیل شده ‌است.

جمعیت بالا و رو به رشد این شهرستان و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت بسیار عالی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا بسیار عالی بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان شهریار را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا، تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *