نمایندگی شیرآلات تهران دوش در فومن

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در فومن

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در فومن هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در فومن دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان فومن در یک نگاه کوتاه

شهرستان فومن یکی از چهار شهرستان اولیه استان گیلان (بعد از ایجاد مفهوم امروزی شهرستان در دوره اصلاحات پهلوی) همچون رشت و طالش و انزلی بوده است. فومن شهرستانی است که در محدوده جنوب غربی استان گیلان قرار دارد و با وسعتی معادل ۱۰۰۲ کیلومتر مربع از سمت شمال به شهرستان های صومعه سرا و ماسال، از سمت جنوب به شهرستان های شفت و تارم زنجان، از سمت شرق به شهرستان رشت و از غرب به شهرستان خلخال استان اردبیل هم مرز و متصل است. این شهرستان دارای ۲ بخش (مرکزی و سردار جنگل)، ۳ شهر (فومن، ماکلوان و ماسوله) و ۶ دهستان می  باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان فومن ۹۲۳۱۰ نفر بوده که تعداد ۳۵۸۴۱ نفر آن جمعیت شهر فومن را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ۴۶۱۲۹ نفر مرد و ۴۶۱۸۱ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۳۱۲۰۹ می باشد. در ضمن ۷۳۷۰۹ از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۷۳۶۸۹ نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

شهرستان فومن  یکی از قطب‌های گردشگری و شانزدهمین شهر گردشگر پذیر ایران است. از جاذبه‌های دیدنی این شهرستان می‌توان به ماسوله، دژ قلعه رودخان و همچنین شهر تاریخی فومن اشاره کرد. همچنین چشم‌اندازها، دشت‌ها، رودخانه‌ها و کوهستان‌های بسیار زیبایی نیز در این شهرستان قرار دارند. فومن را به خاطر مجسمه‌های زیادی که در آن وجود دارد به عنوان شهر مجسمه‌ها نیز می‌شناسند.

شهرستان فومن به علت دارا بودن مناطق گردشگری فراوان، جمعیت زیاد و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان فومن  را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *