نمایندگی شیرآلات تهران دوش در قائم شهر

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در قائم شهر

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در قائم شهر هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید، کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شهرستان قائم شهر دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان قائم شهر در یک نگاه کوتاه

قائم‌ شهر یکی از شهرستان های پرتراکم استان مازندران است که در ناحیهٔ البرز مرکزی قرار گرفته و در گذشته آن را شاهی می‌نامیدند. این شهر به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده فیروزکوه دارای اهمیت ارتباطی است. شهرستان قائم ‌شهر دارای مساحت ۴۵۸٫۵ کیلومتر مربع است که ۱٫۹۳ درصد کل مساحت استان را به خود اختصاص داده ‌است.

شهرستان قائم‌ شهر از جنوب با شهرستان سوادکوه از شمال با شهرستان جویبار، از شرق با شهرستان ساری و از غرب با شهرستان بابل و بابلسر همسایه می‌باشد. طبق تقسيمات كشوري، شهرستان قائم شهر 2 بخش (مركزي، كياكلا )، 2 شهر (قائـم شهر و كياكلا )، 7 دهستان و 239 آبادي را در خود جاي داده است.

در سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت شهر قائم شهر ۲۰۴۹۵۳ نفر و جمعیت شهرستان قائم شهر ۳۰۹۱۹۹ نفر می‌باشد. از این میزان جمعیت ١۵٣٩۵٢ نفر زن و ١۵۵٢۴٧ نفر مرد هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ١٠٢٩۵٠ می باشد. ۲۱۵ ۲۸۰ نفر از جمعیت شهرستان قائم‌شهر در مناطق شهری و ۹۳ ۹۱۹ در نقاط روستایی ساکن هستند. تراکم جمعیت در آن ۶۹۹ نفر در هر کیلومترمربع است که پرتراکم‌ترین شهرستان در سطح استان مازندران به نسبت وسعتش محسوب می‌شود.

قائم‌ شهر یکی از شهرهای دیدنی و خوش آب و هوای استان مازندران و قطب تولید مرکبات در ایران است. این شهرستان یکی از مهاجر پذیرترین شهرهای ایران است که ترکیب جمعیتی آن با توجه به مهاجرپذیر بودن شامل اقوام مختلف ایرانی و کشورهای مجاور است. کارخانه های معروف نساجی، کارخانه گونی بافی و کارخانه کنسروسازی باعث شده تا این شهر تبدیل به یک مرکز مهم صنعتی شود و برای اهالی این شهر و شهر های اطراف اشتغال ایجاد کند. علاوه بر آن عبور خط راه آهن سراسری بر اهمیت این شهر افزوده است.

تمام این مزایا که باعث ایجاد تراکم جمعیت زیاد در این شهرستان شده، این شهرستان را از نظر ساخت و ساز در موقعیت بسیار خوبی قرار داد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا بسیار مناسب و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در قائم شهر را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره 09365981885 تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *