نمایندگی شیرآلات تهران دوش در قدس

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در قدس

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در قدس هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در قدس دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان قدس در یک نگاه کوتاه

شهرستان قدس، در ابتدا روستایی با نام قلعه حسن خان بود که بعدها نام آن به شهرک قدس تغییر پیدا کرد. همچین در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ بود که بنا به پیشنهاد وزارت کشور شهرستان قدس به مرکزیت شهر قدس در غرب شهر تهران و کیلومتر ۲۰ بزرگراه فتح و مجاورت استان البرز و راه‌آهن تهران ـ تبریز ایجاد شد.

شهرستان قدس یکی از شهرستان‌های استان تهران است که در غرب شهر تهران و در همسایگی استان البرز قرار دارد. شهرستان قدس با مساحتی بالغ بر ۱۱۴ كيلومتر مربع، مجاور شهرستان‌هاي كرج و شهريار قرار گرفته است. به طوريكه از شرق و شمال شرقي به شهر  تهران، از غرب و جنوب غربي به شهرستان شهريار و از شمال و شمال غربي به شهرستان كرج محدود مي شود.

این شهرستان از شرق و جنوب به شهرستان ری از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار محدود است. همچنین بر اساس تقسیمات کشوری شهرستان قدس دارای 1 بخش (مرکزی)، 2 شهر(قدس، سرخ حصار)، 2 دهستان و 4 روستا می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان قدس 316636 نفر بوده که تعداد 309605 نفر آن جمعیت شهر قدس را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 162211 نفر مرد و 154425 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 96682 می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان قدس را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا،  تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *