نمایندگی شیرآلات تهران دوش در قرچک

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در قرچک

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در قرچک هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در قرچک دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان قرچک در یک نگاه کوتاه

شهرستان قرچک یکی از شهرستان‌های استان تهران است. این شهرستان در آذر ماه ۱۳۹۱ به مرکزیت شهر قرچک و از ترکیب بخش مرکزی شامل دهستان‌های ولی‌آباد و قشلاقی جیتو در تابعیت استان تهران ایجاد شد. این شهرستان با مساحتی بالغ بر ۹۰٫۲ کیلومتر مربع در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران قرار دارد. این شهرستان از سمت شمال شرق به شهرستان پاکدشت، از شرق، جنوب شرق و جنوب به شهرستان ورامین، از جنوب غربی، غرب و شمال غربی نیز به شهرستان ری محدود می باشد. از لحاظ تقسیمات کشوری شهرستان قرچک دارای یک شهر (قرچک)، یک بخش (مرکزی)، دو دهستان و ۱۱ آبادی می باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان قرچک 269138 نفر بوده که میزان ۲ درصد از جمعیت استان تهران را در خود جای داده است. از این میزان جمعیت تعداد 231075 نفر آن جمعیت شهر قرچک را تشکیل می دهد. همچنین بر اساس تفکیک جنسیتی از این مقدار جمعیت 138249 نفر مرد و 130889 نفر زن هستند. تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند نیز، 79853 می باشد. علاوه بر این در شهرستان قرچک  ۲۳۱ هزار نفر ساکن شهر و ۳۸ هزار نفر ساکن روستا می باشند.

قرچک به علت مهاجرپذیری فراوان، رشد خود را به شهر به‌ سرعت طی کرده ‌است. بیش از ۹۸ درصد جمعیت این شهر مهاجرانی از شهرستان‌های مختلف ایران هستند. آذریها، لرها، کردها، خراسانی‌ها، شمالی‌ها و… از این رو این شهر را می‌توان ایرانی کوچک دانست. قرچک به‌ خاطر نزدیکی به تهران، سر ریز جمعیت پایتخت را به‌ خود جذب می‌کند، که علت اصلی آن ارزان‌تر بودن مسکن در قرچک نسبت به تهران است. حدود یک‌ سوم از جمعیت قرچک را سرریز جمعیتی تهران برآورد می‌کنند.

این مسئله باعث افزایش تراکم جمعیتی و ساختمانی در این شهرستان شده است. جمعیت بالا و رو به رشد این شهرستان و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت بسیار خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا عالی بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان قرچک را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا، تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *