نمایندگی شیرآلات تهران دوش در لاهیجان

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در لاهیجان

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در لاهیجان هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در لاهیجان دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان لاهیجان در یک نگاه کوتاه

شهرستان لاهیجان به عنوان عروس گیلان شناخته می شود و همه ساله پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر کشور است. این شهرستان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شهرستانهای گیلان است. لاهیجان در ناحیه کوهپایه‌ای قرار دارد و تپه‌ماهورهای آن را بوته‌های چای پوشانده‌ است. لاهیجان زمانی شهر اصلی و مرکز اداری (دارالملک) کل ایالت و پایتخت تاریخی بیه پیش بوده است.

شهرستان لاهیجان با مساحت ۴۰۷ کیلومتر مربع، از شمال به دریای خزر، از شرق به شهرستان لنگرود، از جنوب به شهرستان سیاهکل و از غرب به شهرستان آستانه اشرفیه محدود می شود. این شهرستان شامل ۲ شهر لاهیجان و رودبنه و ۲ بخش رودبنه و مرکزی و ۷ دهستان می­ باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان لاهیجان ۱۶۷۵۴۴ نفر بوده که تعداد ۱۰۱۰۷۳ نفر آن جمعیت شهر لاهیجان را تشکیل می دهد. لاهیجان سومین شهر پرجمعیت گیلان بعد از رشت و انزلی است. از این میزان جمعیت ۸۴۱۹۵ نفر مرد و ۸۳۳۴۹ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۵۸۳۷۸ می باشد. در ضمن ۱۰۴۶۸۶ نفر از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۳۸۹۰۴ نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

لاهیجان معروف به عروس شهرهای گیلان، از شهرهای نمونه گردشگری است که دارای چشم اندازها و جاذبه های طبیعی بسیار می باشد. این جاذبه ها در سطح ملی و حتی فرا ملی در بخش گردشگری سرآمد است. 

از این رو شهرستان لاهیجان به علت گردشگر پذیر بودن، جمعیت زیاد و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا بسیار خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان لاهیجان  را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *