نمایندگی شیرآلات تهران دوش در لنگرود

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در لنگرود

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در لنگرود هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در لنگرود دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان لنگرود در یک نگاه کوتاه

شهرستان لنگرود با وسعتی حدود۴۸۰ کیلومترمربع در ناحیه شرق گیلان قرار گرفته ‌است. این شهرستان از شمال به دریای خزر از جنوب به شهرستان املش از شرق به شهرستان رودسر و از غرب به شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل محدود شده است. لنگرود شامل 3 بخش (مرکزی – کومله – اطاقور)، 5 شهر (لنگرود –کومله –اطاقور- شلمان –چاف وچمخاله ) و 7 دهستان است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان لنگرود 140686 نفر بوده که تعداد ۷۹۴۴۵ نفر آن جمعیت شهر لنگرود را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 70675 نفر مرد و 70011 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 49351 می باشد. در ضمن92037  از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و 45235 نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

شهرستان لنگرود با داشتن مناطق جنگی و کوهستانی و با دارا بودن 18 کیلومتر نوار ساحلی ( شهر چاف و چمخاله) از قدیم مورد توجه گردشگران قرار داشته و قطب توریستی در گیلان به شمار می رود. سالانه مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور جهت دیدن جاذبه های گردشگری شهرستان بویژه سواحل زیبا وارد شهر ساحلی چاف و چمخاله می شوند. به همین جهت خدمات رفاهی و گردشگری و اسکان مسافرین شهرستان با تقویت 20 هتل و 2 مسافرکاشانه و همچنین بندر چند منظوره در دست احداث واقع در ساحل چاف و چمخاله کمک زیادی در این شهرستان برای جذب گردشگر می کند.

شهرستان لنگرود به علت گردشگر پذیر بودن، جمعیت زیاد و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان لنگرود  را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *