نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ماسال

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ماسال

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ماسال هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در ماسال دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان ماسال در یک نگاه کوتاه

شهرستان ماسال مثل نواری بین رشته کوه‌های البرز و دریای خزر قرار داراد. این شهرستان در شمال غربی استان گیلان واقع شده و کم وسعت ترین منطقه اقلیمی گیلان است. این شهرستان با مساحتی بالغ بر ۴۸۶ کیلومتر مربع از طرف شمال به شهرستان رضوانشهر، از شرق به شهرستان های فومن و صومعه سرا، از جنوب و غرب به شهرستان خلخال و استان اردبیل محدود می شود. شهرستان ماسال دارای دو شهر (ماسال و شاندرمن)، دو بخش (مرکزی و شاندرمن) و ۴ دهستان است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان ماسال ۵۲۶۴۹ نفر بوده که تعداد ۴۹۳۸۹ نفر آن جمعیت شهر ماسال را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ۲۶۲۵۶ نفر مرد و ۲۶۳۹۳ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۱۶۹۰۱ می باشد. در ضمن ۲۳۶۳۰ از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۲۹۰۱۹ نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

ماسال جدا از اینکه منطقهٔ مرتفع و بکری می باشد به شهر آبشار نیز معروف است. شهرستان ماسال با دارا بودن مناطق زیبای ییلاقی، جنگلی، آبشارهای دیدنی، ۱۷ غار از جمله غار آویشو و نقاط زیارتی و تاریخی فراوانی دارد که به لحاظ گردشگری بسیار اهمیت دارد. بام سبز ماسال با اشراف به شهر ماسال، صومعه سرا، انزلی و رضوانشهر و داشتن طبیعت بکر از جاذبه های دیگر شهر ماسال محسوب می شود. جاده کوهستانی ماسال به خلخال نیز از این منطقه شروع می‌شود و جز مسیرهای جذاب برای طبیعت گردان محسوب می‌شود.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان ماسال  را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *