نمایندگی شیرآلات تهران دوش در مینو دشت

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در مینو دشت

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در مینو دشت هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در مینو دشت دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان مینو دشت در یک نگاه کوتاه

مینودشت شهری است زیبا با طبیعتی بکر که در استان گلستان قرار دارد. شهرستان مینودشت از شهرهای تاریخی استان گلستان و در مجاورت جاده تهران-مشهد قرار دارد. آبشارهای متعدد شهرستان مینودشت در گوشه‌ و ‌کنار این شهر به چشم می‌خورد. کبودجامه، حاجیلر، سنگرلر و سنگر حاجیلر و دشت مینو‌ نام‌هایی است که در گذشته نام های این شهر بودند. سرانجام به خاطر طبیعت بکر و چشم‌انداز زیبایش مینودشت نام گرفت.

این شهرستان با وسعت ۷۰۰ کیلومتر مربع ۲/۴ درصد از خاک استان گلستان را به خود اختصاص داده است. این شهرستان از جنوب به استان سمنان و از شرق به شهرستان گالیکش، از غرب به شهرستان آزادشهر و از شمال به شهرستان گنبد کاووس محدود می شود. همچنین مینودشت دارای 2 بخش (مرکزی و کوهساران)، 1 شهر (مینو دشت)، 4 دهستان و 74 آبادی می باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان مینو دشت 75483 نفر بوده که تعداد 30085 نفر آن جمعیت شهر مینو دشت را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 37804 نفر مرد و 37679 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 22719 می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان مینو دشت را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *