نمایندگی شیرآلات تهران دوش در نور

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در نور

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در نور هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شهرستان نور دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان نور در یک نگاه کوتاه

شهرستان نور یکی از شهرستان های ساحلی زیبای مازندران است، که اخیراٌ با نام پایتخت ساحلی ایران شناخته می شود. نور در گردشگری محبوبیت فراوانی بین مسافران ایرانی و خارجی دارد و دید جنوبی شهر نور به سمت کوه‌های پوشیده از درختان پهن‌ برگ و از سمت شمال به دریای خزر مشرف است.

این شهرستان در مرکز استان واقع شده است و با مساحت 2675 كیلومتر مربع حدود 3/11 در صد كل مساحت استان را به خود اختصاص داده است. شهرستان نور از شمال در كنار درياي مازندران، از شرق در مجاورت شهرستان هاي محمودآباد و آمل، از جنوب در مجاورت استان تهران و از غرب در مجاورت شهرستان هاي نوشهر و چالوس قرار دارد. بر اساس تقسیمات کشوری اين شهرستان شامل 3 بخش ( مركزي، چمستان و بلده )، 5 شهر ( نور، چمستان، رويان، بلده و ايزدشهر)، 8 دهستان و 226 آبادي بوده است.

در سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت شهرستان نور ١٢١۵٣١ نفر و جمعیت شهر نور ٢۶٩۴٧ نفر می‌باشد. از این میزان جمعیت ۶٠٣٠٣ نفر زن و ۶١٢٢٨ نفر مرد هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند،٣٩٣۵٠ می باشد.

شهرستان نور از لحاظ صنعتی و گردشگری توسعه فراوانی کرده و شرایط ممتازی در استان یافته است. به علاوه دسترسی آسان به دریا به لحاظ حداقل مسافت و حداقل فاصله زمانی و مکانی با تهران باعث دسترسی راحت تر و روانتر به این شهرستان شده و آن را به یک شهرستان ساحلی محبوب و گردشگر پذیر تبدیل کرده است. 

این موضوع رونق ساخت و ساز را در این شهرستان زیاد کرده. البته دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر و داشتن جمعیت فراوان باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت بسیار خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن بسیار مناسب و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود داشته باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در نور را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره 09365981885 تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *