نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پاوه

ست شیرآلات ویکتوریا

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پاوه

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پاوه هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در پاوه دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان پاوه در یک نگاه کوتاه

شهرستان پاوه یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه در غرب ایران است و مرکز آن شهر پاوه می‌باشد. در فاصله‌ی ۱۱۲ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه و پس از گذراندن پیچ‌هایی که کوه‌های زاگرس را دور میزند شهر پلکانی پاوه نمایان می‌شود. شهرستان پاوه با ۱۴۶۳ متر ارتفاع از سطح دریا و متوسط ۸۳۰ میلیمتر بارندگی سالیانه و آب و هوای معتدل کوهستانی از شهرهای غرب کشور است.

وسعت این شهرستان ۱۲۶۰ کیلومتر مربع است که شش درصد مساحت استان را به خود اختصاص داده است. شهرستان پاوه از شمال و شرق با استان کردستان، از جنوب با شهرستان جوانرود، از جنوب شرقی با شهرستان روانسر همجوار و از غرب با کشور عراق مرز مشترک دارد.

شهرستان پاوه از نظر تقسیمات کشوری دارای ۳ بخش (مرکزی، باینگان و نوسود) و ۵ مرکز شهری (پاوه، باینگان، بانه‌وره، نوسود و نودشه) و تعداد ۶ دهستان) هولی، شمشیر، ماکوان، شیوه سر و سیروان) و چند روستا می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان پاوه ۶۰۴۳۱ نفر بوده که تعداد ۲۵۷۷۱ نفر آن جمعیت شهر پاوه را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت ۳۰۴۵۹ نفر مرد و ۲۹۹۷۲ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، ۱۸۴۷۱ می‌باشد.

پاوه به علت داشتن بافتی زیبا و پلکانی و قرار گرفتن در مسیر ارتباطی با کشور عراق هر ساله پذیرای گردشگران و زائران ایرانی است که به عراق سفر می‌کنند و به همین دلیل دارای ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر است.

شهرستان پاوه به علت گردشگر پذیری، جمعیت زیاد و علاوه بر اینها دسترسی به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…) از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا بسیار خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان پاوه را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمائید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

درخواست نمایندگی شیرآلات 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان کرمانشاه نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اسلام‌آباد غرب، پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصر شیرین، کرمانشاه، کنگاور، گیلان غرب، هرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *