نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پاکدشت

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پاکدشت

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پاکدشت هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در پاکدشت دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان پاکدشت در یک نگاه کوتاه

شهرستان پاکدشت در جنوب شرقی شهرستان تهران، در حاشیه محور بزرگراه امام رضا(ع) قرار دارد و مرکز آن شهر پاکدشت است. پاکدشت علاوه بر اینکه از مهاجر پذیرترین شهرستان‌های ایران است، دارای سابقه تاریخی کهنی است. که بنا بر گفته پژوهشگران نام بسیاری از روستاهای آن نام‌هایی باستانی هستند.

شهرستان پاکدشت امروزی، در دوران باستان دهکده‌هایی در دشت ری بوده‌اند. دیاکونوف در تاریخ ماد با تأکید بر قدمت این شهر و آبادی‌های اطراف آن که زادگاه زرتشت و سرزمین مغان است می‌نویسد: «روایات متاخر قرون وسطی به تقریب متفقند که زرتشت از مردم ماد بوده ‌است و زادگاه پیامبر را گاهی ری (در ماد شرقی) ذکر می‌کرده‌اند»

شهرستان پاکدشت با وسعت معادل ۷۵۰ کيلومتر مربع، ۳ درصد از مساحت استان تهران را به خود اختصاص داده است. اين شهرستان از شمال به کوه‌هاي البرز و دماوند، از غرب به تهران و ري، از جنوب به بخش مرکزي شهرستان ورامين و شهر قرچک و از شرق به استان سمنان و شهرستان گرمسار محدود مي‌شود.

این شهرستان دارای 2 بخش (مرکزی، شریف‌آباد)، 3 شهر (شريف آباد، پاكدشت  و فرون آباد)، ۶ دهستان و ۵۰ آبادي داراي سكنه است. از شهرک‌های صنعتی که نقش مهمی در پیشرفت و رشد اقتصادی شهرستان پاکدشت دارند می توان، خاتون آباد، علی آباد، خاوران، عباس آباد و خوارزمی را نام برد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان پاکدشت 350966 نفر بوده که تعداد 236319 نفر آن جمعیت شهر پاکدشت را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 179375 نفر مرد و 171591 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 103542 می باشد.

پاکدشت به دلیل سطح بالای زیر کشت سبزیجات و گل و گیاهان زینتی به پایتخت گل و گیاه معروف است. وجود سایت و مناطق نظامی پارچین در این شهرستان اهمیت آن را دو چندان کرده ‌است. مجاورت با پایتخت کشور، وجود شهرک های صنعتی، مهاجر پذیر بودن و جمعیت رو به رشد شهرستان پاکدشت، باعث افزایش تراکم ساختمانی در این شهرستان شده است.

علاوه بر این دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت بسیار خوبی داشته باشد. که این خود وضعیت بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی را به علت ساخت و ساز بالا در این شهرستان بسیار خوب کرده و باعث شده حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود داشته باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان پاکدشت را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا، تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *