نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پردیس

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پردیس

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پردیس هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در پردیس دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان پردیس در یک نگاه کوتاه

شهرستان پردیس در آذر ماه سال ۱۳۹۱ شامل بخش های بومهن و جاجرود به شعرستان ارتقا یافته و در تابعیت استان تهران ایجاد شد. براین اساس پردیس پانزدهمین شهرستان استان تهران شد. شهرستان پردیس مساحتی بالغ بر ۲۷۶ کیلومتر مربع را داراست. محدوده جغرافیایی این شهرستان از روستای «تلو» در «سرخه‏ حصار» آغاز شده و تا انتهای بخش بومهن ادامه دارد.

این شهرستان از شرق با شهرستان دماوند، از غرب با شهرستان تهران، از شمال با شهرستان شمیرانات و از جنوب با شهرستان پاکدشت دارای مرز مشترک است. این شهرستان به مرکزیت شهر پردیس، دارای 3 بخش (بومهن، کَمرد  و جاجرود) و 2 شهر (پردیس و بومهن) است و از ۵۵ آبادی، 5 دهستان، روستا، نواحی کارگاهی، مناطق زراعی و… تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان پردیس 169060 نفر بوده که تعداد 73363 نفر آن جمعیت شهر پردیس را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 81327 نفر مرد و 77857 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 50482 می باشد.

این شهرستان با آغاز اجرای طرح‏‌های مسکن مهر به یکی از قطب‏‌های اجرای این پروژه ملی در کشور و استان تهران تبدیل شد. بر اساس اعلام مسئولان امر، با پایان واگذاری واحدهای مسکن مهر جمعیت این شهرستان به ۶۰۰ هزار نفر می‏رسد. جمعیت رو به رشد این شهرستان، مسکونی بودن و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت عالی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا عالی بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان پردیس را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا، تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *