نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پیشوا

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پیشوا

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در پیشوا هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در پیشوا دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان پیشوا در یک نگاه کوتاه

شهرستان پیشوا تا سال ۱۳۸۹ یکی از بخش های شهرستان ورامین بود، که در همین سال از بخش پیشوا به شهرستان مستقل ارتقاء پیدا کرد. این شهرستان در 35 کیلومتری جنوب شرقی استان تهران قرار دارد و مرکز آن شهر پیشوا است. شهرستان پیشوا با وسعت معادل ۲۰۱ كيلومتر مربع، 1/4 درصد از مساحت استان تهران را به خود اختصاص داده است. شهرستان پیشوا از شمال به پاکدشت، از شرق به شهرستان گرمسار در استان سمنان و راه آهن ابردژ و ایوانکی(استان سمنان) و کویر مرکز کشور، از جنوب به بخش جوادآباد و از غرب به شهرستان ورامین متصل است.

این شهرستان دارای 2 بخش (مرکزی و جلیل آباد)، 1 شهر (پیشوا)، ۴ دهستان ( پیشوا، عسکریه، بهنام سوخته، بهنام سوخته جنوبی)، ۴۳  آبادي داراي سكنه و ۵ آبادي خالي از سكنه است. بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان پیشوا 86601 نفر بوده که تعداد 4240 نفر آن جمعیت شهر پیشوا را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 43718 نفر مرد و 42883 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 25704 می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان پیشوا را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا، تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *