نمایندگی شیرآلات تهران دوش در کردکوی

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در کردکوی

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در کردکوی هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در کردکوی دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان کردکوی در یک نگاه کوتاه

شهرستان کردکوی در غرب استان گلستان واقع شده ‌است. این شهرستان با مساحتی در حدود 94/818 کیلومتر مربع در فاصله 29 کیلوکتری گرگان قرار دارد. کردکوی از شمال به شهرستان ترکمن از جنوب به رشته کوه‌های البرز شرقی و استان سمنان، از شرق به شهرستان گرگان و از غرب به شهرستان بندرگز محدود می‌باشد. شهرستان کردکوی دارای یک بخش (مرکزی)، یک شهر (کردکوی)، 3 دهستان و 36 آبادی می باشد.      

 بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان کردکوی 71270 نفر بوده که تعداد ۳۸۲۴۶ نفر آن جمعیت شهر کردکوی را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 35970 نفر مرد و 35300 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 23510 می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان کردکوی را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *